Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves leány vagyok. Pár...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves leány vagyok. Pár hónapja betoppant az életembe a szőke herceg, igen ám de a távolság /sok 100 km/ akadályt görditett a felhőtlen boldogságunk útjába. ->Vajon mi járhat a fejében? <-

Figyelt kérdés
Az együtt töltött percek mesébe illőek voltak, viszont megrettent a hogyan tovább kérdése. Szeptembertől a tanulmányaim a srác szülővárosában folytatom, de addigis hogyan vészelhető át ez a szakadék? Idézném Őt egyik eszmefuttatásunk alkalmával: "valami változott, talán a valóság, a távolság kicsit elnyomta azt, ami teljes fényében lehetett velünk egy hónapja de ezt szerintem Te is érzed. Nem tudhatjuk előre, hogy hogyan, milyen érzésekkel a lelkünkben, de azt tudom, hogy szerintem közeli kapcsolatban leszünk, akár így, akár úgy" Mi játszódhat le benne? Mit takarnak ezen szavak?
2009. márc. 24. 23:48
 1/5 anonim ***** válasza:

nagyon-nagyon sok kérdés van ebben a témában, tanácsom, hogy olvasd el a ráírt válaszokat.

Az játszódik le benne is mint benned: Nem biztos benne, hogy együtt maradtok, hogy kibírjátok ezt. Ez természetes félelem, és nincs ok rágódni ezen, míg azt mondja, már pedig egy próbát megér miattad.

Általában egy párkapcsolathoz elég pár éven át a heti 1 nap tali (ha már a kettő megoldható, bőven jók vagytok), nagyon sokan kibírták már így. Nyílván egy életen át nem lehet így folytatni, de 2-3 év távlatában nem szokott probléma lenni.

A gondot az szokta okozni, hogy vajon addig mit csinál a másik? Esetleg mással találkozik, ebédel, bulizik?

Kölcsönösen meg kell bízni a másikban, és persze tényleg nem visszaélni a helyzettel, és igen boldog 2-3-4-5 év várhat rátok.

Azt mondják, akik távkapcsolatban élnek keveset veszekednek (na ez nem igaz), meg hogy a távolság megszépíti a kapcsolatot (ez viszont igaz)


Sok sikert.

2009. márc. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem már nem úgy érez irántad, mint eddig már nem rózsaszínben látja a világot. Lehet, hogy már nem annak lát akinek látni akart, hanem aki valójában vagy és ezzel nem tud mit kezdeni. Lehet, hogy bizonytalan, de szerintem nagyon is tudja mit akar, csak nem tudja neked konkrétan kimondani.

Lehet csak barátságot akar vagy hasonló...


Persze az is előfordulhat, hogy azt akarta ezzel kifejezni ő mindenképp szeret bármi történik, és neki csak te kellesz.


Én simán rákérdeznék, biztos nem egy ilyen oldalon kérdeznék meg vadidegen embereket, akik azt se tudják mi a helyzet, hanem megkérdezném őt nyomban.


Én is 19 vagyok és szintén távkapcsolatban.

2009. márc. 25. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Akár távkapcs, akár nem, ha ilyet mondd, akkor komolyan gondolkozz el azon, hogy vajon szeret-e még. Vagy kérdezz rá. Ne tőlünk kérdezz, mi nem látunk bele a fejébe! Én másfél éve nyúzom a távkapcs-témát, de jól érzem magam, az a pár hónap már nem kellene, hogy gondot jelentsen, ami titeket elválaszt. De ha mellé ilyet mondd, akkor igenis gond van. Beszéld meg vele! KOMMUNIKÁCIÓ!!!!!
2009. márc. 25. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez csak csöpögős sallang..felejtsd el őt szeirntem
2009. márc. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy már nem szeret - valószínűleg szakítani akar mert nem bírja a távolságot és legfeljebb csak barát leszel neki - csak ilyen nyámnyila stílusban.
2009. márc. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!