Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 16 éves lány és egy 21...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány és egy 21 éves srác! Vélemények? (bővebben lent, fontos)

Figyelt kérdés

Regisztráltam egy társkereső oldalra komoly kapcsolat céljából.Egy 21 éves srác kezdeményezett,és én benne is lennék a további ismerkedésben,később a járásban,de kissé zavar a korkülönbség.Helyes is,pont az én ízlésem,de mégsem tudom hogy legyen.Eddig még nem volt barátom,és a szüzességemet sem szeretném elveszteni 18 éves koromig.A másik probléma viszont az,hogy 50 km-re lakunk egymástól.

Mi a véleményetek?A helyemben Ti mit tennétek?

Légyszi nemet és kort is írjatok,és a válaszokat előre is köszönöm.

ősszel töltöm a 16-ot pontosan


2011. jún. 23. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem belefér. A későbbieket meg nem kell előre kőtáblára vésni, majd minden alakul, és úgy csináljátok, ahogy majd akkor éppen gondoljátok. 50km még nem olyan sok, lehet hétvégén utazgatni.
2011. jún. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ok mehet. engedéylemet megkapod.
2011. jún. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 JulesM111 ***** válasza:

egy: Ha a lányom jönne azzal, hogy egy társkeresőn szedett össze magának egy srácot, kiröhögném.

Másik, te írtad: 18-éves korodig szűzesség megmaradjon. ha ezt akarod, hagyd a srácot a fenébe, kétlem, hogy várna rád még két évet rád. Itt 50km= neked lelkizik, majd mikor offline csajozik in the live, csak nem veled.


Helyedben mit tennék? Több időt tölts életszerű dolgokkal, és igyekezz felnőni gondolatokban.

2011. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
17:57: Az, hogy te primitíven gondolkodsz, nem jeleni azt, hogy ez a követendő példa. Én a saját lányomat akkor sem röhögném ki, ha azzal jönne, hogy átússza a Csendes óceánt. Maximum értelmesen megpróbálnám lebeszélni róla.
2011. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 JulesM111 ***** válasza:

Nézőpont kérdése mit nevezünk primitiv gondolkodásnak.

Akkor is röhej, hogy ifjú 16 éves lánynak társkeresőn kell keresgélnie, az az elvált gyermektelen 40-esek, és az őket megkefélni akaró kanok gyűjteménye. (oké, vannak normálisak is, meg ilyenek, de általánosságban)

jah, lányom inkább a Csendes Óceánt akarja átúszni, mint 16 évesen gép előt ismerkedjen.

2011. jún. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ez a nagy előítélet a gépes ismerkedés ellen? Hiszen az csak a legeleje, az első találka után minden ugyanúgy megy, mintha élőben találkoztak volna.
2011. jún. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!