Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akire nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akire nagyon féltékeny vagyok. Egy céges bulin a lány rámászott a pasimra, amit a párom utólag úgy módosított, hogy mindenkivel kikezdett a lány. Vélemények?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy a csajnak van 3 pasija. A párom azt mondja h nincs semmi köztük és nem is tetszik neki a lány. De én akkor is féltékeny vagyok, mert egész nap együtt vannak, és a kollégák is rossz hatással vannak a páromra, egyik sem az a hűséges típus. Félek hogy beleviszik a rosszba. A páromban megbízom, csak a lányban nem. Mit csináljak?
2011. jún. 4. 23:41
 1/9 napietus ***** válasza:
91%
nem is a lánnyal jársz, nem benne kell bíznod. valószínűleg nem erősebb a párodnál, tehát megerőszakolni nem tudja. azt írod, a párodban bízol. ne csinálj problémát, ahol nincs. és ne féltékenykedj, mert akkor viszont meg fog csalni. vagy vele, vagy mással.
2011. jún. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek, hogy a féltékenységemmel beleűzöm a lány karjaiba! :( Pedig nem szoktam féltékeny lenni, de most valahogy nagyon az vagyok!
2011. jún. 4. 23:53
 3/9 napietus ***** válasza:
100%
nem biztos, hogy az ő karjaiba, hiszen ő nem is tetszik neki, meg nem valószínű, hogy kéne neki olyan, akin a fél kollektíva végigment már. de más nők is vannak a világon...szóval próbálj uralkodni magadon, tudatosítsd magadban, hogy többet érsz, mint 10 ilyen olcsó szuka. leereszkedés a részedről egyáltalán figyelemre méltatni az ilyet, nemhogy még féltékenynek lenni rá. nem ellenfél Neked.
2011. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást! Nagyon ki vagyok már borulva! De igazad van, a párom engem szeret és lenézi az ilyen olcsó lotyókat! Amúgy két és fél éve vagyunk együtt, és két éve együtt is élünk! :)
2011. jún. 4. 23:57
 5/9 napietus ***** válasza:
100%
nahát akkor meg...eleve helyzeti előnyben vagy mindenki mással szemben, mert Veled él, és Téged szeret :) tényleg nem lenne jó ilyen butasággal elrontani. okos is legyél, ne csak szép :P!
2011. jún. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ohh,köszönöm! :$ Hát, remélem tényleg csak én túlzom el a dolgokat! Minden jót kívánok Neked! :)
2011. jún. 5. 00:02
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem a legjobbat úgy tudod elérni, hogy tudomásul veszed hogy kikezdett a barátoddal, de nem törődsz vele egyáltalán.

Ez pl engem kifejezetten felhúz (pozitív értelemben). Közben meg örülök h nem féltékeny a csaj, nem lóg a nyakamon és tisztában van magával. Persze, közben azért nem árt résen lenned, de csak okosan.

2011. jún. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Igyekszem leállítani magam a féltékenykedésről :)
2011. jún. 5. 01:44
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod megbízható, a társasága nem tudja dróton rángatni.
2011. jún. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!