Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményed erről? A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed erről? A barátnőm azt állítja a fiúk szexmániások és csak akkor foglalkoznak barátnőikkel amikor szexelnek?

Figyelt kérdés
Azt mondja "én meg vagyok szex nélkül" és hogy mi fiúk csak akkor törődünk a lányokkal amikor szexelünk. Csak akkor öleljük át őket stb. és hogy mindig ők jönnek oda minket átölelni. Vélemény?
2011. jún. 23. 21:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy a barátnődnek eddig csak olyan fiúkkal volt dolga, akik tényleg csak ennyit akartak tőle.
2011. jún. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Relatív. Vannak ribanc csajok és pasik is... ha egyik fél sem ribanc, akkor van szerelem. Mert én igazán szeretem a barátnőm. Még azt se szeretném, hogy leszopjon, mert azt nem oda találták ki. Mondja rám valaki, hogy szexmániás vagyok...
2011. jún. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem, ez nem így van! persze vannak szexmániások... (beleértve magamat is, egyszerre vagyok mániás és romantikus) attól hogy én mániás vagyok, úgyanúgy átkarolom a barátnőmet, ugyanúgy beszélek vele. persze ha a fiú akar vmit, az látszik... :)
2011. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!