Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálják azt egyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják azt egyes fiúk, hogy egyszer foglalkoznak a lánnyal, utána nem, aztán így tovább?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
76%
Ez a push&pull technika.
2011. okt. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Az érdeklődés fokának változtatása véletlenszerű időközönként. Alapvetően ?hot & cold? (barátságos & hűvös), néha kedves vagy a lányhoz, néha elutasító, hogy bizonytalanságban tartsd és kiszámíthatatlan legyél. Továbbfejlesztett formája a ?Push & Pull? módszer."
2011. okt. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mi vagyunk mi? Házi kedvencek? Nem csak ti vagytok a világon. Amúgy meg ez szimpla okosság! Ha túl sokat foglalkozunk egy lánnyal az utána megszokja azt minden szart el fog várni tőlünk. Jó lenne nem nyafogni és nem akarni hogy pórázon tartsd a fiúkat...


20/F

2011. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
az a minimum,aztán majd szól ha sok a nyakba lihegés:))
2011. okt. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mert a fiúk többsége ilyen és rengeteg olyan barátnőm volt aki az ilyenekért hagyott el és utána meg sírtak hogy hibáztak meg minden lehet nem vagyok állompasi de én mindig foglalkoztam a barátnőimmel mindig. Suli után egyből eléjük mentem ha úgy végeztem. Minden délután tmentem hozzá egy kicsit hétvégén meg mindig elvittem valahová vagy hozzám filmezni és mindent meg adtam nekik. Szóval ne haragudj kérdező de ez részben a lányok döntése hogy kit választanak maguknak párnak.
2011. okt. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 life is beautiful ***** válasza:

"Miért csinálják azt egyes lányok, hogy egyszer foglalkoznak a lánnyal, utána nem, aztán így tovább?"

komolyan ,miért?

2011. okt. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Miért csinálják azt egyes fiúk, hogy egyszer foglalkoznak a lánnyal, utána nem, aztán így tovább?"


Két eset lehetséges.


1) Vagy azért, mert az életükben más is van a lányon kívül. Van munkájuk, járnak iskolába, vannak barátaik, vannak rokonaik, vannak hobbyjaik.


2) Vagy azért, mert ugyan se baráti körük, se munkájuk, se hobbyjuk, de megtanulták az internetről a "push and pull technikát", hogy ne kerüljenek hátrányba az (1)-es típussal szemben.


A módszer csalhatatlanul működik.

2011. okt. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
első :D jaja én is olvastam róla, ilyen vonzalomgeneráló dolog
2011. okt. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vagy szórakozik! vagy önbizalom hiányos! esetleg meghalt a kutyája macskája, adóbírságot kapott a NAV-tól ezért szomorú stb..
2011. okt. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!