Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha egy lánynak az arca...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha egy lánynak az arca nem annyira szép de a teste 10-ből 10es akkor összejönnétek vele?

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 09:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha szimpatikus nekem a lány szerintem simán.

Ne kifejezetten az arc a fő én egybe nézzek meg egy nőt,

nem külön-külön test részenként.

2011. jún. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az arca a legfontosabb, de kinek mi a legszebb?
2011. jún. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki az arcra megy. Én is. Legyen zsép arca, ami nekem tetszik. De ez nem azt jelenti, hogy ha szerintem X-nek szép arca van ,akkor mindenkinek tetszik.
2011. jún. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
32%
figyelj egy szót mondok ha nagyon gáz : PAPÍRZACSKÓ :D
2011. jún. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ez nem volt szép,utolsó...:S


senki nem tehet róla hogy néz ki...


biztos szép a te arcod is kérdező,csak nem vagy megelégedve magaddal...


és igen,mindenkinek más a szép,ez a szerencse,különben sokunknak nem lenne párja:)


képet nem teszel fel esetleg?akkor többet tudnánk mondani

2011. jún. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha normális, intelligens, őszinte és képes szeretni, akkor igen. De ha ezek megvannak, akkor tőlem bányarém is lehet.
2011. jún. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi az a 'nem annyira szép'? Átlagos? Csúnyácska? Van valami szembetűnő archibád?

Amúgy ha ~ átlagos én igen, test jobban számít nekem, mint az arc. (Persze a testen lehet változtatni, míg az arcon nem, de mégis iszonyat sok dagadt ember van..)

2011. jún. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen én nagyon csúnyának érzem magam, de az is igaz, hogy a környezetemben vannak sokkal csúnyább lányok, akik dagadtak, az arcuk úgy néz ki mint egy... és mégis a fiúk rajonganak értük. de hogy miért azt nem tudom :S talán mert jófejek? viccesek? lehet, hogy úgy szeretik őket mint egy barátot de legalább szeretik valahogy:S
2011. jún. 24. 12:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent a 10-ből 10-es? Ha már az arca nem szép, akkor max 10-ből 7-es lehet... Nekem az arc is a test része.
2011. jún. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mutass képet, akár privátban, és mondok véleményt.
2011. jún. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!