Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most ehhez tényleg IQ kell? a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ehhez tényleg IQ kell? a párom nem érti a rövidítéseket. Leírnám nektek, ti értitek?

Figyelt kérdés

amit tudni kell először is:

sms végén úgy válunk el mindig, hogy puszi és el vagyunk jegyezve.

őt tegyük fel (most fals neveket használva) Péntek Bélának hívják, engem (tegyük fel, Kis Krisztinek)


egyik sms végére írtam a következőt, ezt még értette:

P.P.B.

(gondolom mindenkinek lejött eddig), hogy ez azt jelenti: puszi péntek béla



és a következő rövidítésemnél felháborodott, hogy ezt senki nem találta volna ki!!!! ami ez volt:


P.P.K.K.


most tényleg nem lehet rájönni, hogy ez mit jelent??????


ti tudjátok???


2011. jún. 24. 12:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg-e vagy?
2011. jún. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
az egyik p betű nem kell
2011. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
PáPá Kis Kriszti? :D
2011. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Puszi Puszi Kis Kriszti eltaláltam?:D
2011. jún. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
megis honnan kellene tudjuk ?? :-?
2011. jún. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Na szabad a gazda :D mit jelent? :D
2011. jún. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%

Na mert mi a f*szt jelent, de komolyan?!

Szerintem te vagy az IQ bajnok, nem a párod


1. puszi-puszi-péntek-béla

2. puszi-péntek-kiss-kriszta


Én se értem, de talán megérteném, ha az SMS 160 Ft-ba kerülne mint 1998-ban... Nekem ebből az jön le, hogy sajnálsz végigírni a szerelmednek a "legfontosabb" (elköszönő) mondatot , nehogy átcsússz a karakterhatárokon és levon egy újabb 18 Ft-ot az üzenetért...


Amúgy kíváncsian várom a rövidítést

2011. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Puszi Péntek, Kis Krisztid. :-)


De őszintén szólva engem is a frász kerülgetne, ha számon akarnád kérni rajtam, hogy épp milyen szavakra milyen rövidítéseket találtál ki. Játszatok inkább olyat, hogy gondoljon a barátod egy mondatra, adja meg neked a kezdőbetűket, aztán találgass te. Rögtön elválna, hogy tényleg ezen kell e mérned a barátod IQ-ját! :-)

2011. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Puszi P%csödre Kis K%rvád
2011. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit fura. Én nem a címzettet írom oda aláírásként. Ha meg megnevezem a kedvesem, akkor csak keresztnévvel. Tehát a te példáddal élve így írnám:

Puszi, Kriszti (köszönés és aláírás)

vagy akkor

Puszillak Bélám


A p.p.k.k. -hoz meg nem IQ kell, hanem egy egyezmény. Hogy akkor innentől kezdve ez azt jelenti, hogy... de nem jöttem rá hogy mit akart jelenteni.

Puszi puszi Kis Kriszti?


De akkor most miért a Te neved írtad oda?


Szvsz, nem volt érthető a rövidítés. Apropó, te honnan tudtad meg, hogy az "szvsz" mit jelent?

2011. jún. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!