Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek egy szexkapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek egy szexkapcsolatba?

Figyelt kérdés

Ha van egy pasi aki csak laza/szex kapcsolatot akar, semmiféle kötöttséget és vagyok én akinek őrülten kell a pasi. De nem vagyok benne biztos hogy működne szexkapcsként. Mivel én már gyakorlatilag most is szerelmes vagyok belé és csak magamnak akarom, akkor mit tegyek?

Ti belemennétek?


2011. jún. 24. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ebben az esetben ha szerelmes lennék a pasiba a józan ész azt mondja hogy nem, de elcsábulhat az ember, mert gondolja hogy így még közelebb lehet a másikhoz. lehet lennének kellemes pillanatok az ágyban, de ha a pasi részéről tényleg csak szex akkor lehet sokszor sírnál is miatta.
2011. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van eszem, de sajnos ösztöneim is. Gondolkodás nélkül belemennék.
2011. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16:53 :)
2011. jún. 24. 16:56
 4/11 anonim ***** válasza:
én is belemennék. és nem várnék semmi mást tőle.
2011. jún. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Utálom is magam ezért egyébként :) Elhatározom, hogy áhh, nem szivatom magam tovább, rá sem nézek, aztán egész délelőtt rajta csüng a szemem,a gondolataimat pedig inkább nem írom le:D

Esküszöm ha egy ilyen félig tökéletes (a tökéletes nemcsak szexelni akarna) hapsi azt mondaná ugorjak a kútba, mosolyogva tenném meg :D

2011. jún. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

De én alapvetően birtokló vagyok és legfőképp nem tudok osztozni a pasin.

És mivel előre megmondta, hogy mire számíthatok nem vonhatom kérdőre, nem nyaggathatom a féltékenyégi jeleneteimmel...mert félek hogy ez a helyzet ezt váltaná ki belőlem!


De azt meg végképp nem bírom ki, ha nem lehet az enyém. Ha kell akkor kell!

2011. jún. 24. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Közben ezen munkálkodnék.
2011. jún. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bele!


Abból később bármi lehet....és gondolom, nem annyiból fog csak állni, hogy beállít, gyorsba ruha le, 1 óra szex, aztán gyorsba ruha vissza azt pápá....


Belemennék, ebböl később bármi lehet!


1. nem vagy addig sem egyedül

2. azzal lehetsz együtt akibe bele vagy zúgva azaz nem kell egyenlőre lemondanod róla

2011. jún. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha előre tisztázta, hogy mire számíthatsz, akkor gondold át, hogy úgy is jó lenne-e neked. Már csak azért is, hogy megelőzz egy nagy csalódást magadnak.
2011. jún. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nincs az a pénz. Fájni mindenképpen fog, de legalább a büszkeséged megmarad, hogy te utasíthattad vissza, és nem ő dobott ki.
2011. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!