Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm van és lefeküdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm van és lefeküdtem egy másik lánnyal?

Figyelt kérdés
NAGYON MEGBÁNTAM A DOLGOT elszeretném mondani ezt a SZERELMEMNEK de sajnos idegesvagyok mert NAGYON SZERETEM és tudom h sok jóra nem számithatok de segitenétek nekem légyszi h mondjam el neki? nagyon szégyelem amit tettem és nem is vagyok büszke rá!
2011. jún. 24. 22:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
el ne mondd neki te hülye.. -.-"
2011. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
vicces, hogy azt hiszed, szereted őt...de ne aggódj, valszeg ő sem szeret téged.
2011. jún. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hiába nem vagy rá büszke és hiába bántad meg sajnos megtetted és akár hogy is mondod el, neki ez nagyon fog fájni. Sok jóra tényleg ne számíts, főleg ha ő is szeret téged de fő az őszinteség. Hát.....azért sok sikert hisz emberek vagyunk és tévedhetünk
2011. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fura hogy szereted, de megcsaltad. Azért ezen gondolkozz el.
2011. jún. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 napietus ***** válasza:
81%
ne legyél hülye, el ne mondd! azzal csak megbántod azért, hogy a magad lelkén könnyíts, önző dolog.
2011. jún. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
56%
joga van a csajnak az öszinteséghez h tudja h mekkora paraszt vagy és egyáltalán nem szereted h ha megcsaltad -.-" idióta -.-" remélem azonnal kidob
2011. jún. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Ez lehet egy nagyon jó lecke neked, hogy megtudd mennyire is szereted. Mert ha olyan rosszul érzed magad emiatt és ezentúl nem akarsz mással lefeküdni csak is vele akkor talán nem is volt olyan szörnyű dolog ez, legalább ráébredtél hogy mennyire fontos lehet neked és talán ő az igazi. Szerintem ne mond el neki ha ezt így gondolod te is, mert ha őszinte is vagy vele nem biztos hogy fogja érteni azt hogy mennyire is szereted és már csak rá vágysz. De akkor ezek után szeresd úgy mint még soha azelőtt, és becsüld meg őt!


25/F

2011. jún. 25. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

jaja, ha fontos Neked, el ne mondd neki!!!!

Ezt játszd le magadban, próbáld meg elfelejteni az egészet, és nem rágódni rajta.


28F

2011. jún. 25. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%

Én csak azt nem vagyok képes felfogni, hogyha szereted a barátnődet, akkor hogy vagy képes egy másik nővel dugni. Kényszerítettek, vagy mi? Nem bírsz magaddal? Ennyire gyenge "férfi" vagy?

28F

2011. jún. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Cheetoss válasza:
9%
hátha eljutottál odáig hogy megcsal főleg úgy,hogy mással feküdtél le..egy jó nagy se*fej vagy öcsém..és akkor ne állítsd azt,hogy szereted,mert ez nem szeretet,pláne nem a "szerelmed",mondd el neki,ne hazudj már a szemébe..elég gerinctelenség az,hogy ilyet tettél,nem még,hogy elis titkold..:S csak gratulálni tudok.! remélem majd veled is csinálnak hasonlót..és nem megbánni kell,hanem előtte elgondolkodni azon,hogy mit teszel és mit nem.mindenkinek vannak rossz húzásai..de ez nem nevezhető annak..nem is találom a megfelelő szót rád..:S és sajnálom nagyon szegény barátnődet/remélem exbarátnőd. ennyit akartam.
2011. jún. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!