Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lefeküdtem a barátnőm húgával....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a barátnőm húgával. Előfordult már veletek ilyen?

Figyelt kérdés
Szilveszteri buliban kicsit sokat ittunk, a barátnőm kiütötte magát elég hamar, lefeküdt aludni (házibuli volt), én meg a vendégszobában összejöttem a húgával. Azóta nem voltam náluk, kicsit kényelmetlenül érezném magam náluk. Hogyan felejtsem el? (barátnőmmel természetesen még együtt vagyunk és nem akarom otthagyni)
2010. jan. 5. 18:17
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
78%
Szemét vagy te is meg a barátnőd tesója is.
2010. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
84%
Jesszus , hát erre mit mondjak, te se vagy semmi, meg a barátnőd húga se... Ez kb a pofátlanság kategória, vagy nem is tudom. Elfelejteni meg úgyse tudod, főleg, hogy akárhányszor elmész a barátnődhöz, annyiszor látod a húgát.
2010. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
92%
Vannak tabuk, ilyen pl. a barátnő testvére. Jobb ha nem veszed feléjük az írányt.
2010. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
76%
Mond el az igazat. Ha van benned gerinc...
2010. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
91%
de nem hinném hogy elmondja a barátnőmnek, ugyanis az ő érdeke is a titoktartást diktálja. nem?
2010. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
...de úgy sem lesz annyi vér a pucádban :D
2010. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
második 18:21-nek igaza van, szerintem is bölcsebb ha hallgatunk.
2010. jan. 5. 18:22
 8/30 anonim ***** válasza:
83%
"Mit szólnál hozzá ha a párod megcsalna a tesóddal?" Nem is olyan régen volt egy ilyen kérdés, elég egyértelmű válaszokkal. Ha kiderül valszeg repülsz, és magad mögött tudhatsz egy örökre tönkretett családi viszonyt is. Ha meg nem derül ki, akkor a bűntudat fog téged tönkretenni. Bár egy ilyen után...
2010. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%
egy utolsó pofátlan sz.r vagy ha hallgatsz róla legyen már annyi gerinc benned h elmondod a barátnődnek annyit megérdemel...és ha a csajszi elég okos akkor kib.sz mint macskát sz.rni ha meg mégse tenné legalább verjen ugy pofán h a takony menetet vágjon a nyakadon ...a huga meg egy féreg rib.nc ennyi...
2010. jan. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
király vagy! Gratulálok! :D
2010. jan. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!