Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ha tetszetek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha tetszetek egy lánynak, hogy közeledjen hozzátok, mi az amitől szimpatikus lesz?

Figyelt kérdés

magyarul ha nekem tetszik egy fiú, hogy mutassam ki, hogy közeledjek felé?


ja és légyszi normális válaszokat:) köszönöm


2011. jún. 25. 17:15
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Állj hozzá kicsit közelebb(szó szerint) nézz sokszor hosszan a szemébe, legyél vele sokat, simogasd(csak úgy lájtosan :P) meg néha 1-1 ölelés is belefér. +persze sok beszélgetés, és bizalom
2011. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg elmegy-e veled moziba.. vagy valami hasonló
2011. jún. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nézz a szemébe, persze mosolyogj közben. Ha ezután sem megy oda hozzád, menj te és kérdezd meg tőle, hogy pl. "mennyi az idő?" vagy "szia Kati vagyok és tetszel nekem, szeretnék megismerkedni veled." vagy ilyesmi.
2011. jún. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké köszi:) és az is jó ha csak szimplán jókat viccelődünk stb?
2011. jún. 25. 17:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze! :)
2011. jún. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és az igaz hogy először csak úgy viselkedjek vele mint egy haverral és ha látom h jól megvagyunk akkor majd kialakul?:)
2011. jún. 25. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz. Ez alap. :D
2011. jún. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha leszopod, tutira szimpatikus leszel neki.
2011. jún. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!