Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Hogyan közeledjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan közeledjen felétek egy idegen fiú?

Figyelt kérdés
Arra gondolok h ha meglát benneteket egy ismeretlen fiú mondjuk kávézó vagy disco vagy szórakozó hely...akkor bátran csak lépni kell nekünk fiúknak vagy mégis mit csinaljunk ha megakarunk ismerni benneteket? Meséljetek hozzátok hogyan szoktak odamenni a fiúk?
2011. okt. 9. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
a 2 lábával
2011. okt. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Nézz ki jól v pörgess feltűnően egy BMW-slusszkulcsot!
2011. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 The Situation ***** válasza:
8%
Tényleg ennyi élettelen semmire való ötletszegény fiatal van manapság vagy az ilyen barom kérdéseket 1 valaki ismételgeti?
2011. okt. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Énhozzám múltkor futás közben jött oda egy srác biciklivel. Megkérdezte, hogy gyakran futsz és így szóba elegyedtünk.

Szórakozóhelyen általában csak úgy odajönnek hozzám, megkérdezik táncolunk-e és ha tetszik akkor igen vagy fordítva.

De tescoba is volt hogy leszólított vki h nem talál valamit, megmondtam merre van szerintem amit keres:)

Most ezek jutottak eszembe..szal nem kell valami irtó jó dumát kitalálni, a lényeg hogy laza legyél meg kedves:)

20L

2011. okt. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában bulikban szoktak leszólitni...egyszerűen annyit kell tenned, hogy odamész a csajhoz és pl. bemutatkozol, hogy xy vagyok, ha meg kedvel a csaj beszélni fog veled sőt én táncolni is szoktam, ha jófej a csávó.Nekem például az nem jön be mikor valaki odajön és rögtön azzal kezdi, hogy milyen italt fizessen, számomra ez olyan lealcsonyitó, ocska rib@ncnak érzem magam tőle, s mivel nem vagyok az, emiatt inkább nemet mondok az egészre.

19L

2011. okt. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, ... vagyok. * mosolygás, szemkontaktus*

és egy kérdés(Hogy vagy? Mi a neved? etc.)

2011. okt. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A Binky-féle verzió is nyerő lenne nálam, ha valaki így jönne oda hozzám:)
2011. okt. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
határozott, de kedves
2011. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!