Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire fontos hogy borotvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kirahun kérdése:

Mennyire fontos hogy borotvált legyen a terület a kopasz kígyó körül? ;)

Figyelt kérdés
2011. jún. 25. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagyon trükkös a kérdés. Ha nem lenne borotvált, akkor nem is lehet kopasz a kígyó. Éppen ezért elengedhetetlen.
2011. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
senki sem szeret dzsungelban nyalakodni. sztem igenis fontos. és higiénikusabb is...
2011. jún. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
elsőnek: nem azért, de nekem nem is a farkam szőrösödik, hanem a tököm, meg a farkam töve körüli rész (ahogy sztem mindenki másnak is). szval ígyis úgyis kopasz az a kígyó ;)
2011. jún. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
21:04-es, ne kötekedj! :)
2011. jún. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:04


francba, lelőtted :)


nem fontos, sok nő azt mondja, hogy ha a pasija borotválja "ott", akkor úgy érzi, mintha valami kisfiúval csinálná...

2011. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ez olyan mint a lányoknál,van akihez a borotvált illik,van akihez a dzsungel.

tehát alapbol nem borotválom de ha csaj kéri akkor simán,persze ő is tegyemeg ha kérem.

2011. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"senki sem szeret dzsungelban nyalakodni. sztem igenis fontos. és higiénikusabb is..."


Na igen, csak az a baj, hogy egy ez egyetemes baromsag. Attol mert borotvalt meg nem lesz higenikusabb. Inkabb maradj a furdesnel.

2011. jún. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Higiénia ide vagy oda, nekem azért fontosabb, mert úgy sokkal több kedvem van tőle a nyalakodáshoz.

Nem jó, ha szőr tapad a nyelvemre...

22L

2011. jún. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Na igen, csak az a baj, hogy egy ez egyetemes baromsag. Attol mert borotvalt meg nem lesz higenikusabb. Inkabb maradj a furdesnel."


inkább meg se szólaltál volna : D

Például: hónalj szőrzet. ha van és úgy leizzatsz sokkal intenzívebb a szaga, mintha leborotváltad volna és úgy izzatsz le. miért? mert a szőrben megtelepszenek a baktériumok ami erősebb szagot idéz elő. ergo higiénikusabb borotváltan.

2011. jún. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Az arany középút a legjobb.

Nincs annál rosszabb, mintha ő is kopasz, én is kopasz, de nem csak fél órával borotválás utána akarunk szexelni, hanem mondjuk másnap is. Aztán mint a smirglipapír egymáson.

Tartasd karban a hosszát, ne kopaszítsd le, mert baromira tud dörzsölni. Akkor ugyanúgy kívánatos lesz, és ráadásul fájdalommentes is. Ennyi.

2011. jún. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!