Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy annyi lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy annyi lány a csupaszra gyantázott/borotvált pasikat szereti? Semmi mellkasszőr meg egyebek?

Figyelt kérdés
Szerintem az a legférfiasabb ha vkinek pl.dús a mellkasszőtzete,meg a karja stb. Jó,mondjuk a szerszámot igazítsa meg,ne legyen ott dzsungel,de legyen az is szőrös!! Mért lett ilyen nagy divat a csupaszság? Hányni tudnék mikor vkinek borostás a mellkasa...vagy alkatilag csak pár db szőr van rajta.Fújj! :D
2009. okt. 30. 08:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
55%
Azért mert már a majmok nem menők.:) Az én páromnak nem dús a mellkas szőre. A karján és a lábán viszont dús. Lent meg borotválja. Én sem szeretem a csupasz fiúkat, de túl szőröset sem. Arany középút. Akinek pedig alkatilag kevés a mell szőre, az ragasszon fel mint az Austin Power?:)
2009. okt. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Mindegyik nő akar lenni,ez a legjobb bizonyíték arra hogy a fogamzásgálók nem bomlanak le.Mind a70' évektől születtek,előtte érdekesség számba ment a homoszexualítás .
2009. okt. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%
Speciel én, nem szeretem ha valaki csupasz, lent se, igazitsa meg az ok! Ha meg mindenhol csupasz, az undorito, szàmomra, mint egy kopaszcsiga! Viszont azt se szeretem ha valaki nagyon szörös, föleg ha a vàllàn és a hàtàn göndörödik a feketeször, legszivesebben szaladnék gyantàért, ha meg làtok egy ilyet! Undorito, szàmomra, de ez én vagyok!
2009. okt. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
83%
Nekem semmi bajom nincs vele. Egy férfi legyen férfias :)
2009. okt. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
38%
senki nem várja el hogy gyantázza kezét lábát de azért szerintem odalennt kell a borotva:)
2009. okt. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
23%
Ó szerintem mindenhol legyen bababőr ahol kell:) Természetesen mindenkinek más az ízlése. De ha észrevettétek, nem csak ilyenekben változtak a férfiak a 70'-es évektől, de viselkedésben is kezdenek ellányosodni. Talán a mai modern világ átka? Mindenesetre én írtózom a szőrtől, főleg a háton és a mellkason. De a borosta az arcon kifejezetten szexi, ha ápolt:) A borostás mellkas viszont szerintem is undorító. Az én barátom viszont alkatilag nem szőrös, illetve a lábán igen, máshol viszont nem. Testfelépítésében viszont arányos, és nekem ez a fontos. Mellesleg minden sportoló borotválja vagy gyantázza magát, és a testépítők is. Szerintem nem csak attól lesz férfias egy pasi, hogy szőrös, mert lehet akármilyen gorilla, ha a kapcsolatban, vagy ágyban nem férfi.
2009. okt. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%
Én azt szeretem ha van egy kis szőr a karon lábon és ennyi:):) Alul minimum h ne legyen dzsungel meg hónaljba se. ha a felsőtestét szőrteleníti az se rossz mert nem egy medvéhez akarok odabújni!!! Erre mondják h ízlések és pofonok!!!
2009. okt. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
90%

Márpedig én a szőröset szeretem! Az egyetlen ami már nekem is sok a váll- és hátszőr. Én nem szeretem se a fazonra igazítást, se a borotválást. Lányok, akik azt mondják, hogy oda azért kell a borotva: hogy néz ki, ha egy pasi mindenhol szőrös, csak ott egy háromszögben nem?

Szerintem egy pasi legyen vagy mindenhol szőrős, vagy sehol (csak annak nálam nem sok esélye van). A felemás idiótán néz ki.


20/N

2009. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
nekem sincsen gondom a szorzetekkel...bar mikor belemegy az ember szajaba es ott van a torka vegefele elegge kellemetlen szokott lenni:P
2009. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
56%

...és félreértés ne essék, én mindenhol szőrtelen vagyok. A felemás dologról meg várom a véleményeket.

:-)

2009. okt. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!