Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha felveszem Őt msn-re, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha felveszem Őt msn-re, aki még nem ismer, csak talán látásból, mit mondjak, miért vettem fel?

Figyelt kérdés
Azt még sem mondhatom, hogy azért mert állatira beléd vagyok zúgva, biztos értitek. :D Egyébként én 15/L ő 18/F.
2009. márc. 25. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ne msnre vedd fel, szerintem inkább szóban próbálkozz :) az msn olyan személytelen, annyi mindent félre lehet érteni, nincsenek hangsúlyok, nincs arcjáték. jó persze előnyei is vannak, de sokkal könnyebben viszonzásra találnak az érzéseid, ha élőben ismered meg:) akkor az egész személyiségedet bevetheted h elvarázsold... msnen viszont a srác csak a szavakat látná.

szurkolok neked, légy bátor!

L.19

2009. márc. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

szerintem addig ne vedd fel msn-re ameddig nem látod, hogy te is bejössz neki, mert ha nem tetszel neki könnyen lekoccinthat, mondhat bármilyen bántót sőt még tolakodásnak is venné.

Ha viszont tetszel neki akkor vedd fel msn-re és mond azt hogy szimpi neked és megakarod ismerni. na de ha télleg tetszel neki akkor várd meg amig ő lép mert nem biztos hogy szereti ha a csaj kezdeményez. jól gondold meg

2009. márc. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
hát, én azt szoktam írni,hogy "csak unatkoztam:p" úgyis levágja h mért vettem fel..:)
2009. márc. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
mondd neki azt, hogy látásból ismered, és szeretnéd jobban megismerni
2009. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezd meg tőle h nem e baj h felvetted?:D Biztos nem mondja azt h baj:) és ha a beszélgetésetekben érdeklődő,akkor van esély nála:)

Egyébként meg kérdezd meg h tudja e ki vagy:)

Sok sikert;)

17/L

2009. márc. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!