Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan próbáljam meg becserkés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan próbáljam meg becserkészni azt a fiút aki tetszik nekem, és csak látásból ismerjük egymást?

Figyelt kérdés

Leszoktam a pályára járni néha focit nézni,és már párszor összefutottam egy fiúval,aki megtetszett nekem.Utána néztem,jelenleg nincs barátnője.. De mégis,hogyan próbáljak megismerkedni vele?? Nem mondhatom,azt,hogy "Szia,láttalak a pályán,és megtetszettél szeretnék veled járni". Milyen trükköt ajánlotok,hogy mikor összefutok vele,hogyan és mivel keltsem fel a figyelmét? és tovább??


15/L


2011. máj. 15. 13:53
 1/5 anonim válasza:
basszzáá meg béby,gyere basszáá meg :DDDD
2011. máj. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
-.-
2011. máj. 15. 16:47
 3/5 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, gratulálj neki ha nyer egy meccset, de ne mássz a nyakára. Ha van közös ismerősötök, lógjatok együtt.

Beszélgettetek már? Szóval, ismeritek egymást ugye?

2011. máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem beszélgettünk :S és ez a ciki h nem is ismerjük egymást..
2011. máj. 21. 14:58
 5/5 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben voltam és vagyok általában én is. Fontos, hogy mindig mosolyogj rá, ha találkozol vele, lássa rajtad, hogy örülsz, hogy látod. Ha tudsz, nyugodtan ülj oda mellé, és kedvesen, lazán csak úgy szólítsd meg (időjárásról/ fociról...)! Neked csak az első lökést kell megadnod, ő veszi a lapot, és ha te is tetszel neki, akkor lép, ha nem, akkor sajna nem...
2011. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!