Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most melyiket válasszam? Rendes srác kontra szenvedélyes?

Figyelt kérdés
Két srác udvarol nekem.Legyen A és B.A-t egy szórakozó helyen ismertem meg első este egész végig mosolyogtunk meg szemeztünk.A buli végén elkérte a számomat és csókolóztunk.A következő héten egész végig beszélgettünk becézgetett meg megszervezte hogy eljöhessen hozzám bár ittas volt és nagyon megharagudtam rá.De szenvedélyes és nem tudok ellen állni neki.B udvarolni akart a barátnőmnek de a lány palira vette.Néhány napja engem kezdett el keresni,ismerkedni akart és rendkívül tisztelet tudó és aranyos srác,egyetlen baj hogy az exem barátja.B-vel nem volt csók mert nem engedtem.Mindketten tudnak a másikról és látták is egymást.Melyiket válasszam?Nem tudok dönteni.17/l
2011. jún. 26. 18:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Na egyik se amatőr srácXD válaszd a C srácot! Szerintem egyikkel se leszel jobban.
2011. jún. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A B srác nagyon próbálkozik és nem macsóként akar meghódítani hanem kedvességgel.Az A srácnak mondtam hogy inkább ne erőltessük mert nem fog működni,most meg olyanokkal jön hogy nem akar elveszíteni meg hasonlók.Mit tegyek?
2011. jún. 26. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Hm, hát ezen felállás alapján én a rendeset választanám (egyébként is inkább egy rendes mint a piás). Honnan tudod, hogy ő nem szenvedélyes?:) Talán csak nem mutatja ki egyből.

22/L

2011. jún. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én azért ezt így nem bíznám a nagyvilágra. ez a te döntésed, nem másoknak kell eldönteni.
2011. jún. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na de a kedves uvarlód se nyugszik:P Ha a barátnőd palira vette akkor gondolod megbízzik benned is, főleg hogy tud a másik srácról is? Lefordítom: lyukra megy. A nyomulós se különb, mert nem unalomból mászott rád a discoban és a csók se véletlen jött. Ezt is lefordítom: lyukra megy. Én továbbra is a C srácot ajánlanám, de komolyan. Mivel az nincs a képben így várni kell rá vagy megkeresni. Amúgy tényleg a te döntésed illetve saját bőrödön fogsz megtapasztalni mindent, ha átvernek, ha nem. Én csak elmondtam a véleményem.
2011. jún. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi utolsó válaszoló tényleg igazad lehet....megfogadom a tanácsodat
2011. jún. 27. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!