Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Megtörténhe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Megtörténhet az, hogy egy 15 éves lány leköti magát komoly kapcsolatra egy 23 éves fiúval?

Figyelt kérdés
egy 15 éves lánynál szerintem még változó a szerelem.Nem biztos,hogy akibe először belesik,azzal is marad örökre.Sokak szerint ebben a korban még egyik héten ez,másik héten a másik fiú tetszik,szóval változó.Szóval ha le is kötné magát ahogy mondja,de lehet megváltozhat a véleménye.
2011. jún. 27. 12:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A csaj még ha komolyan is gondolná a dolgot, túl nagy a korkülönbség és az ebből adódó konfliktusok.

15 évesen még kis lányok, hiába hangoztatják az ellenkezőjét. A legtöbben nem éreznek komoly szerelmet, csak ráakaszkodnak valakire, hogy felvághassanak a barátnők előtt. Az anyagiak és a külsőségek számítanak nekik ebben a korban.

Sok csaj még jóval idősebben sem tudja eldönteni, hogy mit akar.

2011. jún. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
köszi.igy van,ez igaz.lehet,ha járna is velem,csak dicsekvésképpen,hogy megmutassa barátnőinek,hogy ő iránta hogy tud rajongani egy jóval idősebb fiú:)
2011. jún. 27. 14:20
 13/13 A kérdező kommentje:
eszembe jutott,hogy ez a lány,olyanokat rakott ki FB-re amikor barátja volt még, hogy:Lájkolj,ha tetszem neked,küldj szivet,ha szeretsz..nem értem,ha nekem lenne párom én ilyet nem raknák ki..ha velem összejön,akkor is kifog rakni ilyeneket?ha az előző barátja mellett tett ki ilyet,akkor mi rá a bizonyiték hogy én mellettem nem fogja.
2011. jún. 28. 01:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!