Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szerezzek pasit gyorsan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek pasit gyorsan? 13/L

Figyelt kérdés

1kis leirás rólam:

külső:szőke hosszu hajam van,kék szem,emós kissé,sovány,

nem festem magam,csak szemcerka,körömlakk,szájfény és szempillaspirál

belső:emó,egoista XD,önsajnáló néha stb

gazdag is vok

ojan pasi kéne aki rendes,izmos kissé és emós külsejü

és csak kék szemü XD am bármiben bennevok csak hejes legyen :P


2011. jún. 27. 16:10
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/123 A kérdező kommentje:

én nemtok photoshoppolni

és én vok a képen najó szerdán mutassak 1 képet szinesbe?

azé szerdán mert a fényképezőt tesóm elvitte -.-

2011. jún. 27. 16:47
 42/123 anonim válasza:

Írj egy msn címet és beszéljünk :D

15/f

2011. jún. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/123 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor mitől ilyen a kép? eléggé látszik rajta hogy meg van szerkesztve... egy olyan kép amin látszik is belőled vmi az kicsit "használhatóbb" lenne XD
2011. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/123 anonim ***** válasza:
100%

O

M

G


Nos, ha valaki legközelebb megkérdezi, hogy mégis mi bajunk a fiatalsággal, elég belinkelni neki ezt a kérdést.

Őszintén remélem, hogy ez csak valami kamaszkori őrület, és majd kinövöd/kinövik. :\

2011. jún. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/123 A kérdező kommentje:
azért ijen mert a fényképezőn igy lehet álitani és a photo filterrel kissé sötétitettem rajta ennyi akk szerdán mutassak képet? amin rajta vok teljesen?XD
2011. jún. 27. 16:50
 46/123 anonim ***** válasza:
100%

Büszke vok magamra!!!!!!!!!!!!!

Hát én itt fordulok le a székről a röhögőgörcstől. büszke is lehetsz magadra, amiért 13 éves létedre már mindent kiteregettél, és már most többet tudsz az életről mint a szüleid. XD

Csak kíváncsi lennék rád 7 év múlva, amikor már tényleg érett leszel egy kapcsolatra. akkor hidd el, nem azzal fogsz a barátodnak dicsekedni, hogy 13 évesen már megvolt a fél utca, igenis szégyenli fogod magad. Istenem, milyen gyerek vagy még, fel se fogod. Élveznéd, hogy gyerek vagy. pffff

2011. jún. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/123 A kérdező kommentje:

nemtervezem h sokáig igy nézek ki

ferdefrufrum lecc majd :P

2011. jún. 27. 16:51
 48/123 A kérdező kommentje:
bmeg még szüz vok -.-
2011. jún. 27. 16:51
 49/123 anonim ***** válasza:
100%

Hűűű a burádból b*dm*g tényleg nagyon sok látszik.:D Szánalmas vagy :D Biztos,hogy nem vagy fake?XD


15/L

2011. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/123 anonim ***** válasza:
100%

úréég,komolyan őszintén sajnállak... de nem is, inkább magunkat ezt a generációt, mert az ilyenek miatt nézik az egész fiatalságot egy elcseszett szarnak, ami igaz is mert itt a példa, és annyira fáj,hogy én most vagyok tinédzser. (hál isten még az én korosztályom közt azért vannak normális lények,de a fiatalabbak már egyre gázosabbak)

remélem kinövöd.

2011. jún. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!