Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kik szeretik a csendes lányoka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik szeretik a csendes lányokat 20 felett?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 17:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én nagyon nem, nálam kizáró ok ha csendes, egy lány beszéljen sokat, az a dolga.

21f

2011. jún. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Csendesen jó szeretkezni. Előnyös közterületen.
2011. jún. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

én lány létemre nem szeretem b.nőnek az ilyen csajokat.

nekem be nem áll a szám, és ha ő csak hallgat és hallgat, azt hiszem, nem érdekli, nem figyel arra amit mondok.

a beszédesség nem azt jelenti, hogy feltétlenül h.lyeségekről locsog az ember, de egy érdekes témát is hogy lehet megbeszélni egy nagyon csendessel?

ha csak úgy csendes, hogy ismeretlen társaságban nem spannol le azonnal mindenkivel, de 2-3 jó ismerőssel tud sokat beszélni az nem gond sztem, de ha velük se, az már igen...

de ez csak az én véleményem.

2011. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én nem.
2011. jún. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon..
2011. jún. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!