Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok már úgy, hogy túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már úgy, hogy túl szépnek/helyesnek tartottátok magatokhoz képest a párotokat vagy fordítva?

Figyelt kérdés
Kissé önbizalomhiányos vagyok (csúnyának nem, inkább átlagosnak tartom magam), és egy olyan tökéletes álompasival járok több, mint fél éve, hogy csak na... hogyan tegyem túl magam ezen a (talán csak magam kreálta) különbségen?
2011. jún. 27. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok vele, de már kezdem elfogadni magam :)
2011. jún. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Én is jó csajnak számítok, de a barátom hihetetlen jól néz ki tiszta féltékeny vagyok rá annyira helyes, hogy olyan nincs... de azért jó érzés hogy engem szeret. :)
2011. jún. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egy dolog biztos: ha folyamatosan a kétségeiddel traktálod, nem fog jobban szeretni. Legyél mosolygós, vidám, jó kedélyű, azt a pasik 99%-a szereti. Azt viszont jóval kevesebben, ha a párjuk folyton stresszel valami ehhez hasonló hülyeségen.


A főkérdésre válaszolva: volt mindkettő. A nagyon helyes exemmel pár évvel a szakítás után találkoztunk, mint haverok, és kissé ittasan tett egy olyan kijelentést, aminek az volt a lényege, hogy még vonzónak tart. Hát, én köpni nyelni nem tudtam a meglepetéstől, mert azt se tudtam elképzelni, hogy még egyáltalán nőként tekint rám. Vannak korcs ízléssel rendelkező emberek. Örüljünk nekik, és a szerencsések mutassák a lehető legjobb oldalukat, ne pedig a bizonytalan hisztis p*csát.

2011. jún. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem :D

nem vagyok egoista, mielőtt ezzel dobálnátok:

de a barátom jó pasi

én meg jó csaj vagyok

ennyi :D

2011. jún. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

hu nekem is olyan jó pasim van,(mintha ikrek lennénk).

szerinte en is szép vok,szerintem ő a leghejesebb pasi a világon!na csá

2011. jún. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hú, hát eleinte én is így voltam vele. Akkoriban olyan istenkirályul nézett ki a barátom, hogy egyszerűen fel sem tudtam fogni, hogy egy ilyen kis izével akar járni mint én -.- :D Azóta már változott egy kicsit, egy kis pocak, egy kis toka, és állandóan mondogatja, hogy milyen gyönyörű vagyok, imád engem stb. szóval már kezdem elfogadni magam, külsőleg talán egy szinten vagyunk...
2011. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!