Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónap ismeretség után már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap ismeretség után már egy párnak tartottátok magatokat vagy mikor jött el az az idő?

Figyelt kérdés

Szóval úgy általában mennyi idő telik el randizgatással a megismerkedés 1. napja után amikor már kialakulnak a mélyebb érzelmek?

Mikor meritek stabilan állítani, hogy ti egy pár vagytok?


2011. ápr. 11. 00:40
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

Nálunk spec. így nézett ki:

1. nap: megtaláltam Love.hu-n, írtam neki, válaszolt, szimpatikus volt, megbeszéltük az élő talit.

3. nap: 1. élő tali - szimpátia fokozódik.

4. nap: 2. élő tali - már az elején kézen fogom, valamivel később, a megfelelő helyszínen megcsókolom. Én innentől tekintettem párnak magunkat, ő csak néhány nappal később, azt hiszem, a 10. naptól (3. élő tali).


De hozzáteszem, a miénk eléggé speciális eset, mivel tényleg nagyon passzolunk egymáshoz, és ez már a kezdet kezdetén kiderült. (Ja, mindennek már lassan öt éve, azóta össze is házasodtunk. :) )

2011. ápr. 11. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Mi megismerkedtünk, rá 2-3 órára elsö csók, attól kezdve egy pár voltunk :)

Másnap összeköltöztünk, azóta együtt élünk, összeházasodtunk és van egy gyönyörü 7 hónapos kislányunk.:)

23/N

2011. ápr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%
Mi 3 hónap ismerkedés után összeházasodtunk,és idén lesz 10 éve hogy házasok vagyunk..Még ma is ugyanolyan erősen lángol a szerelem mint az elején..Mintha nem is 10 év hanem csak 1 hónap telt volna el..Annyira egymásra találtunk mint borsó meg a héja..
2011. ápr. 11. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én régebb óta ismertem már a srácot.Az első randitól fogva egy párnak tartottuk magunkat

21/L

2011. ápr. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi páromnál pl. egy buliban jöttem vele össze(elötte egyáltalán nem ismertem és nem is láttam), 2 nap múlva újra találkoztunk, az volt úgymond az első randi, csókolóztunk meg moziztunk, beszélgettünk, másnap átjött, beszélgettünk és az én kezdeményezésemre megtörtnt az első szeretkezés kb. pár hét múlva már szerelmes is voltam belé.Már több mint 2 éve vagyunk együtt.
2011. ápr. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

bőven, legalábbis ő.

Én mindig onnantól számolom a tényleges kapcsolatot, amikor először megd*gom.

Ergo ő lassan már a 4 hónapot ünnepli, én pedig másodikat mondok mindnekinek :D

2011. ápr. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes amit itt páran írnak, hogy x nap meg pár óra. Durva, de gratulálok nekik. Ahhoz, hogy mélyebb érzelmek kialakuljanak szerintem elég jól ismerni kell a másikat, ami pedig nem megy olyan hamar. A fentebb említett pároknál szerintem eleinte csak fellángolás/szenvedély volt, és úgy hozta az élet, hogy szerelemmé alakult későbbiekben, de ezt Nekik kell tudniuk. :)

Én úgy vagyok vele, hogy 1 hónap a legkevesebb, amennyit ismerkedéssel kéne tölteni. Nem kell elsietni, mert amíg nem ismerjük a másikat addig egyszerűen nem lehetünk szerelmesek, hiszen mégis kibe lennénk, ha nem is tudjuk ki Ő valójában? Ugyanakkor megszabni sem lehet, hogy most akkor ennyi meg annyi idő kell, ezt majd érezni fogod, csak legyen egy határ... Én pár hét után nem csókolnék meg még senkit/nem feküdnék le Vele, mert annyi idő egyszerűen kevés... Ha jól megvagyunk akkor még hadd teljen az idő, csináljunk programokat stb, és majd kialakul aminek ki kell.

20/F

2011. ápr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a megismerkedés pillanatától kezdve egy pár vagyok a párommal. Ezek a kitapasztalási meg bénázási idők, amiket olvasok, elég mulatságosak. (Olyan, hogy forog a lemezjátszóban a lemez, a jel meg nincs sehol. Üresjárat.) Mire eljönne a lényeg, már mindketten unjátok az egészet. Az embernek tudnia kell, hogy mit akar. Próbálkozás, szerencsétlenkedés. Kiismerni? Ugyan mit? Át kell látni a másikon, (mint a szitán..) Ha te őszinte vagy, akkor azonnal megbukik a másik, ha hazudik. Tehát egy hónap, az rengeteg idő. Az egy komoly kapcsolat, amit én megbecsülök.
2011. ápr. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!