Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk milyen tulajdonságot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk milyen tulajdonságot szerettek a barátnőtökben?

Figyelt kérdés
kort is pls :))
2011. jún. 27. 21:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok színű, szereti a gyerekeket, okos, mosolygós, barátságos, hűséges, vicces, aktív, kifáradhatatlan, sosem unalmas, törődik magával, és velem :D


19\f

2011. jún. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb tulajdonsága, hogy van. 17
2011. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nemigazán gondolkodtam még ezen mert ugy szeretem ahogy van :) és nagyooon szeretem és nagyon hiányzik már, mert szeretek vele lenni mert jó és kész, megértjük egymást, akkor is amikor más véleményen vagyunk, sose veszekszünk, viszont van miről beszélni. szerencsére nem is értünk egyet mindenben, az tul unalmas lenne ha mindig mindenben egyeznénk. szal összességében jó vele :)

22/f

2011. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!