Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, Férfiak! Éreztétek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, Férfiak! Éreztétek már egy kapcsolatban, hogy nem érzitek magatokban a férfiasságot? Mint tulajdonságot?

Figyelt kérdés
Légyszi, "beszélgessünk" picit erről... Jártatok már hasonló cipőben? S ha igen, mi váltotta ki belőletek ki ezt a nyamvadt érzést? S miért olyan nehéz kilépni egy ilyen nem működő kapcsolatból? Talán pont a "férfiasság" hiánya miatt?Ha megosztanátok... jó lenne... érdekel, ki mit hogy él meg?
2010. febr. 17. 01:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Szerintem a menekülést egy kapcsolatból távolról sem lehet "férfiasnak" nevezni.
2010. febr. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De bennem pl. ezt az érzést az váltaná ki, ha a lányra nem lehetne hatni, bármit, amit tennék, nem számítana, le lennék szólva, vagy mindig nemet mondanának. Az ilyenek kiherélik az embert.
2010. febr. 17. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fiu tulajdonasagan mulik, nem a kapcsolttol. Legyel hatarozott. Legyel gavaller, de ne tancolj a tapsra. Nem tudom megertettem-e a kerdest...
2010. febr. 17. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A férfi a dóm a nő pedig az alárendelt. Ez a természet törvénye. Az ágyban is ez a helyzet talán még jobban kihangsúlyozva legalábbis nálam.


A Nő mindig az erősebbekhez vonzódik azaz aki számára igazi Férfi (dóm) tud lenni. Tehát legyen erősebb, jobb: intellektuálisan, fizikailag, érzelmileg... . Az elején mind szép és jó a férfi erősebb...hiszen a Nő még nem is igazán ismeri.


Jönnek az érzelmek és a Férfiak is akármennyire férfiak de kimutatják az érzelmeiket. Pláne azok akik igazán tudnak szeretni(én is ilyen vagyok :) ). Szóval ők az érzelmileg gyengék a Nők szemében. Ennek következménye, hogy a Nő elkezd kiábrándulni. Utána próbálgatja a szárnyait és ahogy a farkas is előbb utóbb betámadja a falkavezért úgy a Nő is a Férfit. Ostromolja...sokáig...és a végén hódol csak be - de szerintem akkor se.


Van egy mondás a szeressen jobban és örökké fog tartani. Vagy sose mutasd magad gyengének...légy erős. Légy domináns, csináld ügyesen..keveseknek megy :)


Amúgy velem is volt ilyen. Nyilván...hiszen leírtam a tapasztalatom.


amúgy a válasz a kérdésedre:


-nem éreztem, hogy elveszítettem volna a férfiasságom de éreztem úgy pláne utólag, hogy elpapucsosodtam. ez van. nagyon szerettem mindent megtettem volna érte , az meg galád módon kihasznált :D Ez van... :) kapja be:D


tanultam belőle...s majd ha jön a nagy Ő, akkor úgy érzem, hogy kijártam az iskolámat:)

2010. febr. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy volt olyan h nem éreztem magam férfinak... Mondjuk majd két méterrel és 90 kilóval, körszakállal és naaagy szerszámmal nehéz is lenne máshogy éreznem magam. :)


Nem működő kapcsolatból pedig nekünk, férfiaknak nehezebb kilépni, mint a nőknek, ez pszichológia. Megvannak a maga törzs és egyedfejlődési okai. Jobban ragaszkodunk a nőstényhez, mint az hozzánk, ez az állatvilágban is így van.

2010. febr. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hú! Köszönöm mindannyiótoknak! Érdekes, amit írtok.

Mindenkinek kívánom, hogy találja meg a másikfelét! ;)


Azt viszont még mindig nem értem, hogy miért nehezebb a fiúknak kilépni egy kapcsolatból, főleg ha nem is működik... ha rosszul érzik magukat benne, mármint a kapcsolatban... nem értem! Miértnem lépnek tovább?

Hiszen, egy rossz kapcsolatban lenni, mind2félnek nem jó.

És lehet, hogy fájdalmas megtenni, de hosszú távon mindaketten hálásan lehetünk a másikfélnek, akinek volt mersze... hiszen csak így van lehetőség a ténylegesen hozzánkavalót megtalálni...szerintem.

2010. febr. 17. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!