Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondják ez a hajo elment,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fibbrizzo kérdése:

Azt mondják ez a hajo elment, és akkor erre azt hogy elsüllyedt?

Figyelt kérdés
Már többször irtam hogy mennyire szeretek egy lányt akivel már jo egy éve szakitottam de nem tudom tultenni magam .Most annyi a különbség hogy tegnap az eggyik ismeröse irt és kiderült hogy 5 honapos terhes attol a sráctol akivel utánnam összejött .Na már most a srác kidobta és nembiztos hogy felválalja a gyereket .A csaj most visszaköltözött a testvéreihez .Én mikor meghallottam nem tudom leirni mit éreztem ,ugyanis annak a gyereknek én akartam az apja lenni .A kérdésem az ha ti lennétek ilyen helyzetbe ,szeretnétek még mindig a lányt és tudnátok hogy a gyerekkel egyedül fog maradni ,ha véletlen nem válalja fel a srác (ugyanis csak 22 csajozik ,bulizik ,kocsmázik )és lehet hogy a testvérei is kidobják ,mit tennétek?Mert nekem megfordult a fejembe hogy segitenék neki mindenben .Vagy ez rossz ötlet ?Vagy még jobban ráfázok?igy is eleget szenvedtem ...Megköszönöm ha irtok ,mert tényleg a padlon vagyok ettöl a hirtöl...
2011. jún. 28. 11:16
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
nem hinném, hogy megérdemli. lépj túl
2011. jún. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

a kérdésed tök vicces:D:D neharagudj hogy ezen nevetek de ez jovolt:D


szóval megértem hogy nagyon rosszul esett.erre sokan azt fogják írni hogy hagyd meg stb de ez csak a büszkeség.én nagyon büszke vagyok de ha valakit igazán szeretek nagyon nagyon(gondolom te így vagy ezzel a lánnyal) akkor nem érdekel a büszkeség azaz inkább képes vagyok feladni.meg egyébként is, ha szereted akkor gondolom mindenben jót akarsz neki és ha segítesz rajta azzal neki egyértelműen jobb lesz,nem?

2011. jún. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen én jot szeretnék neki ,de ettöl még nem leszünk boldogok hiába is szeretem .
2011. jún. 28. 11:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért elég nehéz kérdés! Sok kérdés merül fel:

- miért szakítottatok annak idején? Emiatt a srác miatt? Mert akkor nem valami megbízható a lány. Persze attól még bajban van és lehet, hogy tudni kell megbocsájtani.


-mi van, ha majd kihasznál, mert sok ilyet is lehet hallani?


-vagy ha boldogtalan leszel mellette és csak úgymond feláldozod magad, mert jó szíved van?


- Mennyi idős vagy? Gondolom 20-on éves, és egy gyermek azért nagyon nagy felelősség!


- És milyen kapcsolatban vagy most a lánnya?


Azt tanácsolnám, hogy beszélgess erről a szüleiddel, vagy olyan idősebb, sokat tapasztaltabb emberrel, akiben megbízol, mert hátha jobb tanácsot tud adni, és persze a lánnyal is sok megbeszélni valótok van.


Nagyon remélem, hogy a lehető legjobb módon megoldódik a probléma!

2011. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én 24 ö 23 lesz .mivel még nincs egy éve hogy dolgozik valószinü hogy gyest se fog kapni .megha a srác se fogadja el akkor tényleg gondba lessz ,mert egy gyerek nem olcso mulatság .és a testvéreinek böven elég saját magukat ellátni .
2011. jún. 28. 17:28
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Legalább hamar megtanul ÉLNI!!!

Rájön ,hogy mijen kemény ez a világ 18 éves korom óta ön ellátó vagyok családi okok miatt!!

2011. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Aranyos pasi vagy. Ő viszont azt sem érdemli meg, hogy ennyit gyötrődj miatta. Felejtsd el. Hozzád inkább egy kedves, odaadó, őszinte lány illik.
2011. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!