Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondják, hogy amíg nem hisszük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondják, hogy amíg nem hisszük el magunkról, hogy vonzó srácok vagyunk, addig nehézkes lesz kapcsolatot kiépíteni és ismerkedni. Hogyan lehet elhinni ezt magunkról? Hogy lehet fejleszteni azt, hogy kiegyensúlyozottabbnak érezzük magunkat?

Figyelt kérdés
Volt már 1-2 kapcsolatom, de amiatt, mert nem tartom magam vonzónak, inkább kételkedem magamban, nehéz ismerkednem...pedigs zokták mondani, hogy nem nézek ki rosszul, de mégis nekem nem megy, hogy kiegyensúlyozottnak érezzem magam. mit lehet ezellen tenni? hogy tudom ebben fejleszteni magam?
2011. okt. 21. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha nekem lett volna már kapcsolatom akkor sokkal könnyebben el tudnám hinni magamról hogy nem vagyok szar pasi
2011. okt. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sztem is, a kettő párhuzamosan mehet, nálam így volt. Tehát a kapcsolattól kezdtem magam kiegyensúlyozottabnak érezni, és már elhiszem, hogy jó csaj vagyok, legalábbis a barátom szemében biztosan, abban már nem kételkedem, hogy neki bejövök:) És mivel ő is nekem, ezért ha bejövök valakinek, aki nekem bejön, akkor nagyon szar nem lehetek:D Nekem ez a logikám, most mondhatjátok, hogy ez női logika, de akkor is ez van.
2011. okt. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dottorre ***** válasza:

Ez teljes mértékben igaz. Én sem vagyok egy matyó hímzés, sose voltam, mégis mindig volt kapcsolatom, mert olyan a megjelenésem, hogy magabiztosságot sugároz, és ezt a nők szeretik.

Azt,hogy ezt hogy lehet fejleszteni... ez egy nagyon jó kérdés. Szerintem ez csak akarat kérdése, ha az ember sokat próbálkozik, előbb-utóbb megtalálja a helyes utat.

2011. okt. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!