Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha tegnap este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha tegnap este részegen csunyán beszéltem nagyon a barátnömmel telefonon?

Figyelt kérdés
haragszik rám nagyon :S
2011. jún. 28. 11:44
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
esetleg vegyél egy csokor virágot és látogasd meg,kérjél szépen bocsánatot tőle...
2011. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 napietus ***** válasza:
100%
kérj bocsánatot tőle, és mondd el, hogy őszintén bánod, a jövőben nem fog ilyen előfordulni (ehhez tartsd is magad!). van egy haverom, aki szintén nem tud uralkodni magán, mikor részeg, ő úgy oldja meg, hogy kiveszi a SIM-kártyát ilyenkor a telefonból, és elrakja. részegen úgyem tudja beüzemelni :)
2011. jún. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
K.úrva gyorsan kérjél bocsánatot! És kedveskedjél is neki valamivel!
2011. jún. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miket vágtál a fejéhez. Tudod ittasan az ember sokkal őszintébb, mert az alkohol feloldja a gátlásokat, jobban mer az ember véleményt nyilvánítani. Ezt az emberek legalább 50%-a így gondolja.

Bizonyítsd be, az akkor mondottak ellenkezőjét, és bizonyísd be, hogy nagyon szereted és bánod amit mondtál.

Ha meg valóban úgy gondolod amiket hozzávágtál mondd el Neki mégegyszer barátságosbb és szelídebb szavakkal.


Az én Apukám is sokszor volt részeg, de sose kért bocsánatot, rendes lehetsz, hogy legalább ez megfordult a fejedben és mebántad amit tettél.

2011. jún. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Falko ***** válasza:
100%
Kérj tőle bocsánatot! És próbálj megváltozni, mert részegen sem muszáj ám agresszívnak lenni.
2011. jún. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
reggel felhivtam miután felkeltem és kértem töle de mondta hogy ez nem igy megy stb.. meg irtma is neki, hogy öszintén sajnálom, de fogok még kérni töle ezerszer meg egyszer is még
2011. jún. 28. 12:19
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Talán menj el hozzá személyesen és beszéljétek meg, hogy mi is történt. Nem kell se virág, se semmi ajándék. Csak Te. 22/N
2011. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nyaral :/
2011. jún. 28. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ezért voltál vele arrogáns, mert tudatalatt hiányzik? Vagy féltékeny vagy rá, hogy Ő nyaral Te meg nem? Csak tipp, mert én is voltam már így. És megbocsátott?
2011. jún. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
"sajnos" mint kideült nem is tud haragudni..
2011. jún. 30. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!