Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a barátnőmmel gyakran 3 napig nem beszélünk telefonon sem, ha nem tudunk találkozni?

Figyelt kérdés

Én szívesen felhívnám, de telefonon elég vontatott a beszélgetés, hamar elkezdünk hallgatni. És úgy érzem, zavarja, ha csak úgy felhívom, hogy hogy van, milyen napja volt. Azt mondja, neki ez olyan "fojtogató" érzés.

Visszahúzódó, későn érő lányról van szó (22 éves) Suliban sokat találkozunk!


én 21F


2010. nov. 21. 14:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok minden lehet normális, attól függ, te hogyan érzed magad tőle. Ha telefonon vontatott a beszélgetés, nem tudnál inkább ímélt írni, ha van net mind a kettőtöknek? Vagy msn-en beszélni?


Egyébként ha már jobban fog kötődni hozzád, lehet, hogy igényelni fogja, hogy felhívd, keresd.

Szerintem - de ez a saját magam igényéről szól - 3 nap után úgy, hogy abban a 3 napban semmit nem beszéltetek, a 4. már mindenképp illik érdeklődni a másikról. Nekem a 3 napon belül is jól esik. Ha minden nap keresne a másik, az lehet, hogy kicsit sok lenne, mert napi szinten nincs mindig annyi mesélni valóm. L/22

2010. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!