Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anya nem engedi, hogy találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anya nem engedi, hogy találkozzam valakivel, mert nekem csak az iskola kellene, hogy fontos legyen, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 hónapja megismertem egy 25 éves fiút, nem sietjük el a dolgokat, csak barátok vagyunk. Anya a nyári szünetben engedte, hogy találkozzunk, csak most nem enged az iskola miatt, holott eddig még évvégén mindenből megvolt az 5ös...nem hanyagolnám el az iskolát, mert fontos nekem, hogy valóra váltsam az álmaim, de mellette XY(a srác) is nagyon fontos és emiatt nem szeretném elveszíteni, de végül is ez fog történni a szüleim miatt. Nem gyerekes és felszínes a kapcsolatom XY-nal, mert mindenről tudunk beszélni, igazán megértük egymást, és nagyon boldoggá tesz.

Anya azt szeretné, ha azon az úton járnék, amit ő kijelöl nekem, de közben néznem sem szabad sem jobbra, sem balra. Nem enged el sehova, néha eljöhet a barátnőm, szigorúan csak iskolai szünetekben.

Nem tudom mi lenne a helyes, mert nem akarok a szüleimmel összeveszni, de közben Őt sem szeretném elveszíteni.


Előre is köszönöm!


18L


2011. szept. 9. 17:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyád egy hülye. Pont az ilyen agyonhajszolt csajokból lesznek az idegroncsok, akik majd 30 évesen fogják kiélni magukat.
2011. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem engedett mindent, amíg el nem múltam 18. Nem engedte, hogy motorozzak. 1 hónapja múltam el 18, és hazaállítottam az új motorommal:D Kiabált valamit egy ideig, aztán megmondtam neki, hogy merre hány méter! Azóta motorral járok suliba:D Mond meg neki te is a magadét, és akkor talán engedi majd:) 18F
2011. szept. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

engem nem tudnál bemutatni annak a fiúnak?

19F

nem vok homi

2011. szept. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Anya azt szeretné, ha azon az úton járnék, amit ő kijelöl nekem, de közben néznem sem szabad sem jobbra, sem balra. .." Sajnos ezek a "legrosszabb" anyák látszólag megadnak mindent, de csak birtokolnak, és ezt nevezik "szeretetnek".

Illetve amit neki nem sikerült meg valósítani, mert "elcseszte" az életét(álmait), azt most rajtad keresztül akarja meg valósítani.

Egy szempontból persze azért meg is lehet őt érteni, az pedig pont az amit írtál, hogy mindenből 5ös vagy, gondolom(remélem) egyetemre is akarsz menni, ez pedig az utolsó éved lehet ami pedig felvételi szempontjából fontos.

Én leülnék vele megbeszélni, hogy mit szeretnék és abban támogasson, ne azt erőltesse rám amit esetleg nem akarok. De emellett(tanulás) a kikapcsolódás is legalább olyan fontos, különben idővel kiégsz, így nem árt erről is beszélni vele. Remélem sikerül:)

2011. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek, csak az a baj, hogy hajthatatlan, amit ő elhatároz, annak úgy kell lennie.


Miért akarsz te vele találkozni kedves 3. válaszoló?


Tudom, hogy meg kellene beszélnem, mert sok múlik rajta, de majd hálátlannak gondol, ettől félek...

2011. szept. 9. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
A 4dik vagyok. Muszály beszélni róla akármit gondol! Különben is el múltál 18, itt az ideje picit élni a koroddal. :) Szerintem, ha higgadt, kedves hangnemben beszélsz vele, ő is megérti az érveidet. :)
2011. szept. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megpróbálok beszélni vele, köszönöm szépen kedves 4. :)
2011. szept. 10. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:

SEMMIT.


ez úgy van rendjén ahogyan az anyukád eltervezte!!!


milyen színű a barátod szeme????

nem vok meleg.

2011. szept. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
barna, de nem értem miért fontos ez, de én is kezdem azt érezni, hogy ez így a jó
2011. szept. 10. 18:34
 10/10 anonim ***** válasza:

mindig hallgass az öregebbre.


Ha anyukád azt mondja, hogy szeptembertől júniusig tanulás akkor tanulás, júliustól augusztusig pedig nyugodtan lehetsz a barátoddal.......ha 1 kicsikét engedne elszaladna veletek a ló, mivel a szokás nagy úr ezért hanyagolnád a tanulást kimaradoznál, stb, stb...ez nem jó.

Ezért szépen hallgass az anyukádra......a mai kis ribancokat nem nevelik az annyiuk és ezért ilyen ribancok.


és a barátodnak hosszú a haja?

tudnál róla 1 képet küldeni nekem privátba?

19f

2011. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!