Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma buszoztunk a Párommal és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma buszoztunk a Párommal és felszállt egy csajszi. A Párom olyan szinten megbámulta, hogy azt hittem kiverem a fogait. Azt mondta, hogy hasonlít rám testalkatban, azért. Jó, de akkor is! Majd kiesett a szeme! Miért?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, ő is csak lesett a saját reakcióján. Nem nagyon hasonlított rám, alacsonyabb volt és vékonyabb, arcra is teljesen más.

Nem azt mondom, nézze meg a lányokat, csak ne olyan feltűnően és ne kezdje el ecsetelgetni, hogy ez ilyen ronda, az olyan csúnya mellű. Miért akarja bemesélni nekem, hogy csúnya, ha tetszik neki?


2009. márc. 26. 16:05
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
ilyenek a pasik :P ehhez sajnos hozzá kell szoknunk nekünk nőknek..
2009. márc. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hát ha ilyen hevesek a reakcióid csodálkozol, hogy nem meri elmondani, hogy igen, tetszik neki a csaj? az én férjem el tudja mondani, hogy ez és ez tetszik neki. Elvégre férfi és megnézi a szép nőket. Én is megnézem a pasikat. Hűséget fogadtunk egymásnak nem vakságot:-) Nem kell ebből ekkora patáliát csapni, főleg amíg te vagy mellette és veled osztja meg az ágyát.
2009. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Nézzétek el nekünk ígyvan. x$ ^^

am ne keverd össze azt h teccik neki és h megnézte. mert ég és föld a 2.

Ki ne nézne meg 1 jó csajt.? mert aki nem az már eleve beteges. mégha hűséges is a párjához.

17/F

2009. márc. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, nézze meg, de nem csináljon ilyet! Azért figyeltem fel rá, mert közben kicsit megszorított. (Hozzá voltam bújva, behunyt szemmel, úgyhogy fel sem tűnt volna.)

Nem szoktam kiakadni az ilyen dolgain, mert tényleg ilyeneken nem érdemes veszekedni meg vitázni, de ez most kicsit más volt, mint mikor ottfelejti valakinek a dekoltázsán a szemét.

2009. márc. 26. 16:28
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Attól, hogy vegetáriánus, még megnézheti az étlapot. :P Ezt mi már letisztáztuk barátnőmmel, hogy hűségesek vagyunk egymáshoz, de ha az utcán látunk egy ellenkező neműt, akkor nem csukhatjuk be a szemünk, akarva-akaratlanul is rá-rápillantunk, valljuk be, ez így van. Ettől függetlenül szeret a párod, efelől ne kételkedj, amíg érezteti és bizonyítja. Mi 15 hónapja vagyunk együtt, és még gond nem származott ebből. :]


17/F

2009. márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Engem is zavar az ilyen,pláne hogy babát várunk,és most különösen érzékeny vagyok erre.elötte viszont az én páromat zavarta ha engem bámultak meg,igy legalább egálban voltunk!szokj hozzá a gondolathoz,ez tipikus férfi viselkedés,genetikailag igy vannak kódolva,nézd meg te is a jó pasikat,és nem szólhat egy szót se!
2009. márc. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom... Írjátok, hogy jaj el kell fogadni meg teljesen normális. Odáig oké, hogy megnézi vmennyire, na de, hogy bámulja... Én most a másik oldalról fogok írni direkt: ha pl megyek az utcán és jön velem szemben egy párocska és a srác megbámul... 1. rosszul esik a barátnője gyűlölködő tekintete meg hogy tetőtől talpig végigmér (ha észreveszi). 2. kicsit mindig akaratlanul is sajnálom a csajt. Aztán persze lefelejtem az egészet. De akkoris. Szóval nézze meg, de NE bámulja.
2009. márc. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%
Nézze akkor mikor nem vagyok ott!
2009. márc. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
53%

szerintem naggyon tulzasba viszed es ennek nem lesz jo vege. ha megnezett 1 csajt es mar "kivered a fogait".... ez a magatartas szinte keri hogy megcsaljak. bizz meg bene, hisz 1szer a rengeteg csaj kozul MELLETTED dontott es azota is VELED van. ezzel csak tonkreteszed a kapcsolatot.

igyis, ugyis meg fogja nezni a lanyokat tovabbra is. es ezzel nem art senkinek!!! probalj belenyugodni. onbizalom es bizalom kerdese, ami 1 kapcsolat alapja.

en meg direkt kerdezgetem a baratom h ez szep? az jol nez ki? 3 ev alatt meg mindig nem tudtam rajonni h milyen csajok tetszenek neki igazan, pedig tenyleg kivancsi vagyok. es jo igy mert:

1. jobban megismerem

2. tudom milyen csajok "veszelyesek" ram nezve, igy ha esetleg felrekacsint tudom h kell-e idegeskedjek vagy sem

3. elkerulunk 1 csomo folosleges veszekedest

4. egyikunk sem erzi ugy h a rovid a poraz es hamarosan megfojtja

5. ezen a teman meg viccelodni is lehet, es meg milyen jol!

2009. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

JOBBAN esne ha a pasikat nézegetné amugy ez ingyen van

és mit szolnál hozzá ha ckm meg fhm playboy

esetleg hustlert nézegetne

mért azt se lehet akkor

fura vagy ott fog hagyni a pasi meglátod ha nem változol +

2009. márc. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!