Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nincs párom, mit tehetnék,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs párom, mit tehetnék, hogy legyen?

Figyelt kérdés

31N

nem volt soha normális kapcsolatom

nem tudom,hogy mi a gond velem

nem kellek senkinek

teljesen normálisnak érzem magam, csinosan öltözöm, nem vagyok duci sem( van akinél ez a gond), dolgozom, fenntartom saját erőmből magam, normálisan viselkedem az emebrekkel...mégsem

hogyan jöjjek rá, hogy mi a gond?


2011. jún. 29. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy túl magasra rakod a mércét?Vagy aki nagyon pesszimista, az eleve riasztja a férfiakat.Járj olyan helyekre, ahol lehet ismerkedni.
2011. jún. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarod túl görcsösen? Van egy jóbarátom, összejött egy hölggyel. A hölgy nagyon kedves volt, külsőre is rendben, mégis kezdett hanyatlani a kapcsolat.

Egyszer a barátom mesélte, hogy a falnak megy a túlzott ragaszkodásától. Levegőt venni se hagyta. Ha éppen fáradtan hazaesett és nézett volna ki a fejéből pár percig, akkor jött a faggatás, hogy "Babácska, mit a baj?" De látom,hogy baj van, miért nem mondod el??"

Nem értette meg, hogy többet érne, ha öt percig békén hagyná.

Esetleg ilyen dolog nem lehet aháttérben?

2011. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy "normális" kapcsolat? Egyébként hasonló cipőben járok, nem volt még úgymond normális kapcsolatom, én ez alatt azt értem, hogy ami normális lehetett volna, az nagyon hamar véget ért (néhány hét), akivel meg több hónapig voltam együtt, azok elég gáz kapcsolatok voltak (pl. az egyik pasi meleg volt, ilyesmik).


Én is feltettem magamnak ezeket a kérdéseket, aztán elmentem pszichológushoz. Sokat segített.


Én ezt tudom neked javasolni. Nyilván megvan annak az oka, hogy mért nem tudsz kialakítani normális kapcsolatot. Jó, ha ezek a dolgok a felszínre jönnek.


Sok sikert! 26/N

2011. jún. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hogy nálad mi a gond, nem tudom, nálam kb tudom mi az ok.


Mondjuk hosszú kapcsolatom (7év körül) volt, de azt sem tekintem normálisnak.

Normális kapcsolat az, amiben jól érzem magam...


Saját esetemben az a baj, hogy nem tudtam még megteremteni teljesen az anyagi önállóságot, és szüleimmel élek. Ez az oka az egyedüllétemnek. Engem is zavar, hogy nem külön élek, és az esetleges jelölteket is.

Úgyhogy tűrök és nyelek, és nem tettem még első helyre a pártalálást, mert látom, hogy így nincs értelme. Én nem ragaszkodok mindenáron, sose tettem, és csakis olyat keresek már, akivel jó.

2011. jún. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár én éppen ellenkező oldalról (egy 15 éves kapcsolat felbomlása miatt) kerültem pszichológushoz, ha már elindultam azon az úton kíváncsi lettem. Így találkoztam csoportfoglalkozásokon sok hozzád hasonló esettel, akik szerintem is teljesen rendben voltak adottságaikat illetően, mégsem jött össze valahogy a tartós, boldog párkapcsolat. Ahogy egyre mélyebbre ástak a saját lelkükben, azért felszínre került egy s más. Ma úgy látom, ezek a dolgok nem ok nélküliek, még ha az ok mélyen van is, és hosszú önismereti munka vezet el hozzá. Közhely, hogy soha nem késő, viszont ha előbb kezdesz bele, akkor több időd marad a boldog életre. Kezdetnek javaslom a "Mert megérdemellek!" c. könyv elolvasását, ha pedig segítség kell, akkor szakembert. (Pszichológus, terapeuta stb.)


Nagyon valószínű (bár látatlanban nem jó ilyet tippelni), hogy az önértékelésed körül is lehet valami. Vagy egyszerűen hibás mintákat tanultál még kiskorodban, azokat ismételgeted, elriasztva a lehetséges jelölteket. Ezt neked kell kiderítened. Mások csak segíthetnek ebben.

2011. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Velem nem akart senki együtt lenni még hosszabb távon.

Nekem sem volt plátói szerelmem, akit én akartam volna, de ő engem nem.

Az együttélésig nem jutottam el senkivel.

Még a hetekig tartó együttjárásig sem.

Mostanában ha talizom valakivel (pld netről), akkor órákig nagyon jól elvagyunk, elmondása szerint is és mégsem keres többet. Ez többször volt így.

Nem, nem vagyok rámászós, nagyon nem, mert tudom, hogy ez senkinek nem jó és nekem sem lenne az.

Valami nem ok, de nem tudom, hogy mi. És így nem tudok változni vagy alkalmazkodni(magamhoz).

Voltam 3 pszchologusnál, de nem segítettek. Mondjuk, lehet, nem voltak a szakmájuk mesterei, de azért sokba kerültek...:(én meg albizom. :( :)

Neked hogyan segített és mire jöttél rá?


Jó, megyek én, de hol lehet ismerkedni? :)))

2011. jún. 29. 11:17
 7/10 A kérdező kommentje:

Tudtok ajánlani jó szakembert, aki eredmény elérésében is tud segíteni, nemcsak eljárok hozzá?

Köszönöm a könyajánlót!

A rossz családi mintát, ami belénk égett, hogyan lehet újraírni? Főleg, ha sok minden nem is tudatok ezekből.

2011. jún. 29. 11:20
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha akarod, megadhatom privátban annak a pszichológusnak az elérhetőségeit, akihez én járok. Nekem nagyon sokat segített.
2011. jún. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ok,köszönöm szépen. Megírnád, hogy hol rendel és hogy mennyibe kerül egy alkalom nála? Köszönet!
2011. jún. 29. 11:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha ugy gondolod beszélgethetünk hosszabban (priviben )Ha igy gondolod, majd megirom, hogy miért merem ajánlani magam.
2011. jún. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!