Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak bemesélem magamnak, mi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak bemesélem magamnak, mi a véleményetek? És mit tehetnék, hogy újra oda meg vissza legyen értem?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint fél éve vagyunk együtt, és mindkettőnknek a másik volt az első a szexben. Az elején egy éjszaka alatt akár 3-4x is megkívánt, elég sokszor feküdtünk le. Mostanában azonban mintha csak én lennék az, aki akarja, ő csak ritkán kezdeményez. Már többször céloztam neki erre, de ő mindig csak azt mondja, hogy ez nem így van és hogy nagyon is kíván engem. Akkor mégis miért szexelünk egyre kevesebbet? Az ágyban elég nagyvonalúnak tartom magam, és elmondása szerint jó velem. Mit kellene tennem, hogy újra lelkesedjen?
2011. máj. 10. 12:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez a tendencia, hogy egy idő után a szexben amennyiség helyett a minőség kerül előtérbe, normális dolog, ne aggódj miatta. Mindenesetre nagyra értékelem, hogy fenn akarod tartani a tüzet, próbálkozz szerepjátékkal, új pózokkal, valamint hagyj fel azzal, hogy ezt emlegeted neki, mert olyan, mintha az orra alá dörgölnéd.

De vannak kérdéseim is: van valami, amire vágyik, és nem kapja meg? van valami, amire Te vágysz, és nem kapod meg? Mennyire stresszes a munkája/élete? Elképzelhető, hogy más dolgok foglalkoztatják, és nem tud kikapcsolni, ilyenkor nem árt békénhagyni kicsit.

2011. máj. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Véleményem szerint megkapja tőlem azt, amit szeretne, legalábbis én nagyon igyekszem. És ő is megteszi, amit tud, fontos neki, hogy nekem is jó legyen. Az élete mostanában kicsit stresszesebb volt a megszokottnál, talán ez a válasz a változásra. Próbálom nem rágni a fülét emiatt, de néha annyira elhatalmasodik rajtam ez az érzés, hogy kifakad belőlem, és azon eszem magam, hogy én nem csinálok jól valamit, vagy nekem kellene még valamit tennem. Egyébként köszönöm a válaszodat :)
2011. máj. 10. 12:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló véleményét osztom,de azért írnék valami újat is.Az ok,hogy minden vágyatok ki van elégítve,nagyvonalúak vagytok az ágyban,stb.Szerintem ne a sex felől közelítsd meg a problémát.Szerintem a kapcsolatotokat kellene picit felfrissíteni.Csináljatok több programot,mozduljatok ki,hogy jobban egymásra hangolódjatok,levezessétek a stresszt.
2011. máj. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ok=renben
2011. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
+d:)))
2011. máj. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!