Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Adtatok már pofont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Adtatok már pofont féltékenyséből pasinak/csajnak amitől piros is lett az arca az illetőnek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 29. 11:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Féltékenység-önlebecsülés,Nem aljasítanám le magam odáig.Méghogy féltékenység?!
2011. jún. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem...igaz féltékeny típus vagyok,de nem az a jelentrendezős hülye p....a
2011. jún. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Belekel verni,hogy szeressen?Milyen lehet már az olyan?Félelemből,szeretni.Mert különben dá-dá.
2011. jún. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%

Hát a hétvégén majdnem megtörtént.


Van egy csaj, akivel régebben egyszer lefeküdt a barátom (akkor még nem volt velem) és a csaj, mikor be van b*szva, folyamatosan ölelgeti. Látom barátomat, félrelöki a csajt, de nem lehet, olyan mint egy majom. Aztán múltkor be volt rugva a csaj megint (ő is abba a társaságba tartozik, amibe mi) és ültünk egymás mellett a barátommal a lépcsőn és odaült a barátom mellé, átölelte és jó hangosan közölte vele (hogy mindenki hallja): "Fogd már fel, hogy szerelmes vagyok beléd, te marha, miért nem velem vagy?" Már indult a kezem a csaj felé, úgy fogott le az egyik srác. Aztán valamelyik nap odaálltam a csaj elé, és közöltem neki, hogy ha mégegyszer meg meri ölelni a barátomat, szarrá verem. Aztán még neki állt feljebb...

2011. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Iszapbirkózást akarunk látni, bikiniben!
2011. jún. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére nekem jobban állna a bikini, mint a csajnak.
2011. jún. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

11:18 te nem vagy normalis eskuszom...en helyedbe kiraktam volna...



kerdesre valasz:en a verekedest nem dijjaztam soha,de neha kaptam 1-2 pofont csajoktol xD

2011. jún. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Velem kb. 1hónapja történt..az akkori pasimmal éppen szünetet tartottunk..egy szórakozóhelyen voltunk..megláttam h kavar egy csajjal..k..va ideges lettem..odamentem hozzájuk a volt pasim kapott 2hatalmas pofont a disco közepén..a csajt nem bántottam,ő nem tehetett róla..jah..hozzáteszem a volt pasim Albán..esélyes volt h visszakapom..de szerencsére egyoldalú volt a ,,harc":-)
2011. júl. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jah...

2,5 éve a kedves páromnak, de meg is érdemelte.

Bejelentkezve maradt az e-mailje a gépen, és olyan levelet találtam, amit nem kellett volna. (A kapcsolatunkban volt 1 hosszabb szünet, akk. összeszedett vmi csajt, de állítólag nem volt semmi... Azt azzal levelezgetett, hogy így meg úgy szereti... Közben meg már rég velem volt...)

Na, hát ezt akkor vhogy nem tudtam úgy venni, mintha semmi nem történt volna.

2011. júl. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En meg soha senkit nem pofoztam fel se feltekenysegbol,se mas okbol
2011. júl. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!