Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezdjek hozzá? Hogy tudom meg hogy nem vetem el a súlykot, vagy piros-e a lámpa, vagy hogy szabadon nyomulhatok?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem nagyon és szeretnék nála többet is elérni. Hogy tudom meg hogy zöld a lámpa és szabadon nyomulhatok? Ő nemrég szakított egy sráccal és lehet hogy érzékeny mostanában. Vajon ha most próbálkozom nála az baj lehet? És honnan tudom meg hogy tetszem-e neki?

Ő is ismer már engem sőt egész jól elszoktunk leni msn-en, vagy ha csak úgy összefutunk.

Szóval nem tudom, hogy mit tegyek. Az az igazság, hogy néha elég kicsi az önbizalmam és félek, hogy felbukkan valami rivális, bár úgy gondolom ő az a típusú lány akiért érdemes küzdenem.


2011. ápr. 11. 14:06
 1/3 A kérdező kommentje:

Szeretném, ha minél többen hozzászólnátok férfiak és nők is.

Ez legalább egyszer mindenkivel elő fordul szerintem. Jó lenne ha segítenétek, bár mindig az az első hogy a barátaimmal beszélem meg de kíváncsi vagyok idegenek véleményére is.

2011. ápr. 11. 14:08
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem ha most van túl egy szakításon akkor nem nagy a valószínűsége annak hogy tetszel neki..ilyenkor a láynok többsége még az exén gondolkozik sokat..és ha veled összejönne akkor csak azért lennél neki,hogy jobban tudja felejteni azt ami az előző barátjával volt.. de ez csak az én véleményem.

és drukkolok neked

2011. ápr. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na mi lett?:D
2018. ápr. 1. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!