Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent valamit egy szemezés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent valamit egy szemezés fiúrészéről? Mosolygott is

Figyelt kérdés
tettszik egy fiú és már sokszor szemeztünk, meg rámismososlygott,meg minden de még nem beszéltünk csak látásból ismerjük egymást.
2011. jan. 12. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
azt, hogy bejössz neki és szeretne megismerni.
2011. jan. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Valami vicces volt az arcodon
2011. jan. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
igen ??? 18 alkalommal volt valami vicces az arcomon :D detökjóó ! elsőő választ meg köszi remélem úgyvan :)
2011. jan. 12. 20:22
 4/13 anonim ***** válasza:
hidd el , úgy van :)
2011. jan. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát legyen szerencséd, de nálam is volt szemezés meg mosolygás kb. 7-8 alkalommal a végén mégis kiderült neki más jön be vagyis magyarán én nem...
2011. jan. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát :S nem tudom én nagyon mély vonzalmat érzek mikor rámnéz pluss volt olyan hogy rámosolyogtam és ő meg így szégyenlősen lenézett a földre! pedig nem egy csaja volt már ! de rosszra is kell gondolni hogy ne érjen csalódás !
2011. jan. 12. 20:39
 7/13 Tyler913 ***** válasza:

Igen,ez jo esellyel a vonzalom jele.Nem jelenti azt,hogy o most akkor teljesen beled zugott,de szimpatikus vagy neki,az biztos.Ha elkapta rolad a tekintetet,az ket dolgot jelent:

1.Nagyon tetszel neki

2.Felenk,nem igazan "jatekos",es valszeg nem mer kezdemenyezni.

Ha bejonnek Neked a felenk fiuk,es szivesen megismerned,muszaj leszel Te odamenni hozza.

2011. jan. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
számolod h hányszor szemeztek? :O ohhh...
2011. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Én fiú vagyok és akkor csinálok ilyet, amikor tetszik egy lány. :)
2011. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hát nekem minden bejön benne eleve hogy ilyen kis félénk meg minden de nem tudom miért ilyen kis szégyenlős ,ha 7 barátnője volt 2009 óta azért az nem semmi. de remélem hogy tettszek neki. de ha ő nem fog lépni énnekem már nem kell sok mert napról napra jobban tettszik és hát már nem sok kell hogy odamennyek hozzá vagy hogy valamit lépjek.
2011. jan. 13. 15:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!