Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek? Hamis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Hamis barát vagy igaz barát ez?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom,már 2 éve ismerjük egymást.Sokat írunk,de ritkán találkozunk.Írta hogy több vagyok neki mint barát,az egyik legjobb barátja vagyok.Megbízik bennem.Én mégis valahogy ezt másképp látom.Ha facebookon valamelyik ismerőse,ki ír valami szomorú dolgot vagy azt hogy baj van,ő rögtön ír neki az üzenőfalára hogy:mi a baj?Megfigyeltem hogy amikor én írok ki valami szomorút,nem kérdezi meg ezt:hogy mi a baj?Lehet nincs ebben semmi különös,de ha nekem valaki több mint barát,én biztos ráírtam volna.Volt rá példa hogy hívtam telefonon és fel sem vette,még az üzeneteimre sem válaszolt.Lehet,én vagyok a bolond és csak ügyet csinálok belőle,de ha nekem valaki tényleg több mint barát és a legjobb barátom,azzal nem így viselkedem.Felveszem ha hív,és ha tudok visszaírok az üzenetekre.Idővel bevallottam neki hogy akarok tőle valamit,de mondta hogy maradjunk barátok.Én ezt elfogadtam és tiszteletben tartom.Nagyon jól nem ismerem mert ritkán találkozunk és régen is láttam már.Félek,hogy csak elbolondított a barátságával,s közben meg lehet kibeszél a hátam mögött.(F)
2011. jún. 29. 15:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Miután nem vette fel mondott rá valamit? Egyébként meg igazad van, alap hogy megkérdezi hogy mi a gond. Tudod.. mondani lehet sokmindent, de a tettek mutatják mit is gondol valójában az illető.
2011. jún. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
És ha kiírtad facebookon, hogy baj van, akkor se kérdezett rá, hogy mi, ha kettesben beszéltetek? Én a legjobb barátaimmal pont nem üzenőfalon beszélgetek... Amúgy lehet pasival volt, mikor nem vette fel, és mindhármótoknak kellemetlen lett volna, ha randi közben egy idegen sráccal beszélget... bár, ha jó barátok vagytok, akkor nyilván tudnál a pasiügyeiről, úgyhogy nem tudom...
2011. jún. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szinte nem is találkoztok, nem is ismeritek egymást eléggé, ahhoz, hogy jó ismerősök helyett a barát kategóriába tartozzatok. Nem hogy a több mint barátba. Nem kellene többet képzelni ebbe a kapcsolatba mint ami. Biztos sokszor órákon át elírogattok mindenfélét, de nincsenek közös programok élmények. Én is egy csomó mindent őszintén megbeszélek a pszichiáteremmel, mégsem a barátom. Szóval ne áltassátok magatokat.
2011. jún. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

első vagyok.. én is azt mondom, hogy mielőtt beleképzelnél bármit is a dologba, győződj meg róla hogy tényleg úgy van-e a dolog.


ha ilyen helyzet van, akkor én mindig visszatérek rá később, és mondom hogy bocs, de épp nem volt alkalmas...

2011. jún. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi.igen,amikor rákérdeztem skypen,hogy hivtam és nem vette,tért el a témáról,,mint aki nem tud mint rá válaszolni,majd azt irta hogy,azért nem tudta felvenni,mert utazott a buszon és ment a zene a buszba...érdekes...
2011. jún. 29. 15:09
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm.igen,ez az,nincs sok közös élmény.akkor ne bizzak meg benne nagyon.kérdezzek meg egy távolabbi barátnőjét,hogy ő milyennek ismeri,és abból lehet megtudok valamit:)
2011. jún. 29. 15:13
 7/15 A kérdező kommentje:
Írtam neki mi lenne ha találkoznánk valamikor,de vissza sem irt erre,ha nincs kreditem visszaírok neten.Ugy látom találkozni sem akar velem,meg telefonon sem beszélni,akkor ezek után hogy állíthatja azt,hogy a legjobb barátja vagyok és több vagyok mint barát.ezt nem értem!
2011. jún. 29. 15:17
 8/15 anonim ***** válasza:
Fiú-lány barátság nincs. Látod neked is több kéne, mint a barátsága és mivel ö ezt tudja is, ezért elég érthetö, hogy inkább semlegesen tekint rád...
2011. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Lehet.de azt írta nekem hogy ő hisz a fiú és lány barátságban,szerinte van ilyen.
2011. jún. 29. 15:22
 10/15 anonim ***** válasza:
77%
Ugyan már... Mindketten tudjátok, hogy ez sose lenne rendes barátság...
2011. jún. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!