Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szívetekre, vagy az eszetekr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szívetekre, vagy az eszetekre, hallgatnátok ebben az estben?

Figyelt kérdés

Az a nagy harci helyzet,hogy pár hete,este egy koncerten megismerkedtem egy olyan fiúval aki számomra elég helyes.

Az egész úgy kezdődött,hogy épp arra sétáltam egy ismerősömmel amerre ő a haverjaival állt. Legelőször mikor rápillantottam,gondoltam ő is egy tipikus helyes srác.. Aztán elpillantottam inkább másfele,majd visszapillantottam rá és azt vettem észre,hogy szó szerint tátott szájjal és nagy szemekkel néz engem.Na ekkor rögtön felkeltette az érdeklődésemet.


Mikor visszafelé direkt arra mentünk el amerre ők voltak.Akkor ő amint meglátott,megszólított,és adott nekem egy karkötőt,amit elfogadtam és megköszöntem majd tovább mentem. Utána még párszor elmentünk előttük,amint megláttak a haverjai mindig mondogatták neki,hogy "itt a csajod;)". Egyszer csak gondoltam egyet,megfogtam magam,aztán elhívtam sétálni,eljött velem sétálni és tök jól elbeszélgettünk,nagyon jól elvoltunk. Aztán a végén elérhetőséget cseréltünk,azóta is tartjuk a kapcsolatot.:)


Fura volt már akkor és még most is az nekem,hogy annak ellenére,hogy helyes,elég normálisan viselkedett/viselkedik. Számomra ez kicsi"túl szép".


"Azt mondta,hogy elege van már abból,hogy a csajoknak mindig csak a bunkó pasik kellenek."


Pedig ahogy kinéz,szerintem simán megkaphat bárkit.


Sokan mondták nekem,hogy ne általánosítsak,mert attól függ,hogy helyes nem biztos,hogy nőcsábász, meg bunkó..


A srác akar velem találkozni(én is vele) de én félek már előre az egésztől..


Amiket meg kérdezett,hogy pl:zavar-e,hogy cigizik,mik a terveim vele kapcsolatban a jövőben. Hát bevallom,eszembe jutott,hogyha én összejönnék vele akkor mi lenne. Valamiért nem tudnom magam elképzelni egy ilyen helyes srác mellett..


A szívem azt súgja,hogy "adjak neki egy esélyt",hogy megmutassa,nem olyan mint a többi srác,és jöjjek össze vele ha úgy adódik a dolog.


Az eszem meg az súgja,hogy jobb ha valahogy megpróbálom elfelejteni,mert ez már tényleg túl szép,hogy igaz legyen.


Halvány lila fingom sincs,hogy mire hallgassak..

Ti melyikre hallgatnátok jobban?Szívetekre vagy az eszetekre?És miért?


2011. szept. 23. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha most a menekülést választod még nagyon bánni fogod, hogy nem adtál neki egy esélyt. Eggyet mindenki megérdemel. :)
2011. szept. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy esélyt megér. Csak könyörgöm, hadd tiplizzen már utánad egy kicsit, aztán majd látod, érdemes -e erre-arra vagy sem.
2011. szept. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Tipplizzen utánam?Ezt hogy érted?:D


Amúgy sokszor keres,volt,hogy nem írtam neki 1- napig mert nem volt netem,annyira keresett,hogy ezt ki nem néztem volna belőle.

2011. szept. 23. 20:59
 4/7 A kérdező kommentje:
*1-2napig
2011. szept. 23. 21:00
 5/7 anonim ***** válasza:

"tátott szájjal és nagy szemekkel néz engem.Na ekkor rögtön felkeltette az érdeklődésemet."


Ez most komoly?XD Tényleg? Ez most vicc?XD

2011. szept. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Komoly,tényleg így volt XD
2011. szept. 23. 21:05
 7/7 anonim ***** válasza:
tiplizzen, úgy értve, hogy csak harcoljon kitartóan érted, ne az legyen, hogy túl bizalmas vagy vele, neki meg egy újabb pipa a kis füzetbe...(most ezzel nem leszólni akarlak, csak ismerem ezt a fajta kan mentalitást)
2011. szept. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!