Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit adhatnék a barátomnak...

Mit adhatnék a barátomnak karácsonyra? Tudom, sok ilyen kérdés volt már, de ez különleges eset.

Figyelt kérdés

(Előre leszögezném, hogy már rákerestem az oldalon az ajándékozós kérdésekre, de egyik sem adott választ, ezért fel kellett tennem egy újat.)

3 és fél éve vagyunk együtt, ő 21 éves.Azért vagyok gondban, mert mindene megvan..ha nincs, akkor pedig megkapja a szüleitől vagy megveszi magának.

Én nem igazán vagyok eleresztve anyagilag, maximum 2-3 ezret tudnék rá költeni idén.

Ő nem várja el, hogy drága ajándékot kapjon (sőt, nem is vár semmit), de mindenképpen szeretnék adni neki valamit.Az olcsókat már mind kilőttem az eddigi alkalmak során, és az olyan dolgok, amiknek biztosan örülne, azok nagyon drágák.

Örülne egy 'élménynek' is, de annyi mindent szoktunk csinálni, hogy nehezen tudnék valami újjal előrukkolni, esetleg ehhez szeretnék némi segítséget kérni.

Nem túl romantikus típus (azaz az, csak nem mutatja), tehát az ilyen nyálas dolgok nem jöhetnek szóba, mint pl a közös képet tartó plüssmaci és társai.Nem hord ékszereket, ruhákban pedig lehetetlen eltalálni az ízlését.Szinte hetente vesz magának valamilyen könyvet, tehát ez is kilőve. :(

Fotózik, szeret olvasni, imádja a zenét, nem szereti az édességeket, szereti az apró kütyüket, vagy bármit, amivel órákig tud babrálni.

Tudom, nehéz helyzet, ezért kérdeztem rá itt, szóval várom a válaszokat. :) Előre is köszönöm.


2009. nov. 15. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Hajókirándulás-jegy? Már ha vízközelben vagytok.

Aztán borotválkozás utáni arcszesz, autóápolási cuccok. Öv, pénztárca...?

2009. nov. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Jól hangzik ez a hajókirándulás-jegy..

Az autóit nagyon szereti, ez az autóápolásos dolog is nagyon jó, köszönöm.Az öv lenne a legjobb, de valamelyik nap pont nézegette őket, hogy venni akar egyet, szóval azt nem vehetek. :( Sokat segítettél, ennek ellenére várom a további válaszokat. :)

Gondoltam még két aranyhalra (vagy valamilyen aranyos halra) egy kis akváriumban, ami minket jelképezne..Mindig szeretett volna kisállatot, csak van egy elég vadorzó kutyájuk, ami mindent megeszik, ami mozog, szóval nem lehet.Szerintetek a halakat békén hagyná a kutya? : D

2009. nov. 15. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!