Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen gyakran elégíted ki a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dexy kérdése:

Milyen gyakran elégíted ki a párodat orálisan?

Figyelt kérdés
Lányok : Az ondót lenyelitek?
2011. jún. 30. 02:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Mielőtt lefeküdtem volna vele, kb heti egyszer. Mióta szeretkezünk, inkább az előjáték része az orál, mindketten jobban igénylejük a "közös" szeretkezést, mivel heti 2-3szor van csak alkalmunk rá.

Így általában olyankor szoktam orálisan kielégíteni, mikor menstruálok, de akkor is csak pár havonta, tehát a válaszom: kb 2 havonta.

És igen, lenyelem az ondót, igazából szeretem az ízét, kivéve ha a barátom sok fűszereset eszik előtte, mert olyankor kicsit keserűbb.

20/L

2011. jún. 30. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mivel távkapcsolatban élünk és hétvégente találkozunk ezért: hetente, néha kéthetente. Igen, le szoktam nyelni, bár az ízét nem szeretem, de rosszul sem vagyok tőle, ő meg élvezi, szóval :) De ha együtt vagyunk huzamosabb ideig, akkor is hetente szoktam kb. Amikor "rámjön".
2011. jún. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, utolsó vagyok. Ha valamit szeretnék, vagy összeveszünk, akkor mindig csinálom neki:D Ha leül a gép elé játszani, akkor is szoktam. Szóval gonoszul kihasználom, hogy szereti ha csinálom :D
2011. jún. 30. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát egyfolytában veszekedtek,mert ő a gép előtt ül.:D:DJó dolga van.:)
2011. jún. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
minden nap, igen, 20L
2011. jún. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
főleg csak amikor menstruálok, amugy ahogy az elöttem szólóak mondták csak az előjáték része, de szexbe folytatódik, amugy amikor rendesen csinálom, akk igen lenyelem, v ha birom vmennyire a számban tartom aztán vmi zsebkendőbe kiköpöm, de ez se sikerül mindig igy, akkor lenyelem, attol se lesz semmi bajom+ a pasik ezt nagyon dijazzák!! :D
2011. jún. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!