Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiuk, titeket zavarna ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, titeket zavarna ha a baratnotok nem lenne hajlando oralisan kielegiteni?

Figyelt kérdés

mert en tudom magamrol hogy ilyet nem tennek,de nem szeretnem elvesziteni a baratomat sem emiatt..

en valahogy megalazonak erzem hogy ezt tegyem..de en sem varnam el hogy o elegitsen ki oralisan..

nekem nem menne:(

ti elhagynatok a baratnotoket ha tetszene,'kivul-belul' es jo lenne vele az agyban,de nem lenne hajlando oralisan kielegiteni?


2011. aug. 25. 12:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én nem hagynám el ha az ágyban minden rendben kettőnk közt akkor nem annyira fontos..
2011. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
hat nekem semmikepp se tetszene a dolog es igen megtortenhet h ramegy a kapcsolat. az meg sztem nem megalazo ha vkinek olyat teszel ami neki nagyon jo...
2011. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
29%

IGEN...


(hülye kérdésre hülye válasz)

2011. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én is csak "ünnep napokon" szoktam magam rávenni a dologra. -ugyan úgy nem várom el fordítva a dolgot.- Egy normális pasi szerintem megérti.

De egyszer mindenképp próbáld ki! Nem megalázó a dolog, mert borzasztó örömet lehet vele szerezni a partnerednek. Ne siettesd ha nem akarod, de próbáld ki ;)

2011. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 MákosLajos ***** válasza:
36%
a helyesírásod zavarna :D de egyébként beszéld meg vele hogy mi az orális kielégítéssel és csak megtudjátok oldani, ha szeretitek egymás találtok megoldást
2011. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
64%

Elöbb utobb valoszinüleg elhagynám.

De az én párom is ilyen volt eleinte,és szép lassan megbarátkozott a gondolattal.10éve együtt vagyunk.

Ne légy prűd!Ez nem megalázás,hanem örömszerzés!Van egy film: A gyönyör iskolája,ez egy szerelmi oktatófil,ajánlom figyelmedbe.

2011. aug. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 MákosLajos ***** válasza:
0%
gondod*
2011. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Ez elég nehéz kérdés. Ezt nagyon nehezen tudnám elviselni. Főleg ezeket az érveket, hogy megalázó :P Megpróbálnám elfogadni, de hosszú távon nem menne. Állandóan az jutna az eszembe, mindig elhessegetném a gondolatot, de újra és újra előjönne. Ez hosszú távon kikészítene. És ebben az is benne van, hogy iszonyatosan szar lenne, hogy ŐT SE elégíthetem ki szájjal. Valószínűleg egy idő után úgy érezném hogy megpusztulok, és inkább elhagynám, mint hogy megcsaljam.
2011. aug. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem várom el hogy orálisan kielégítsenek én viszont imádok nyalni. Percek alatt olyan orgazmust lehet elérni vele, hogy öröm nézni :)

19/F


(amúgy ha valaki ezért elhagy akkor csak jól jársz vele)

2011. aug. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dorka1234 válasza:
74%
ha ezért akar elhagyni akkor nem szeret igazán:/
2011. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!