Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell nyelvesen csókolózni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell nyelvesen csókolózni?

Figyelt kérdés

Furcsa,hogy mindenki azt mondja majd ráérzel de mindenkinek így sikerült?? Mivan ha nekem nem fog összejönni??

Az baj,hogy féltékeny vagyok a barátnőmre mert felrakott egy képet amin csókolózik és fura,hogy én meg nem tudok ??


2011. jún. 30. 15:42
 1/6 anonim válasza:
8%
mindha egy lovat szopnál
2011. jún. 30. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ahh nyelvesen ,de orrosan hogy kell csokolozni?

fuckyeah xD

2011. jún. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet elmagyarázni, de annyi ilyen kérdés van már.. a keresőt is használhatnád. ráérzel majd. senki sem tudott felkészülni rá, nyugodj meg.
2011. jún. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Bocs de én nem te vagyok aki így kezdi :$

Nem tehetek róla,hogy te ilyen szarul éled az életed és az első csókod olyan volt mintha egy lovatsz*ptáál volna -.-" inkább ha ilyen fassz*pó g*ci vagy akkor mennyé a lovadhoz azt sz*pdd le azt !!!

2011. jún. 30. 15:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Annyira bírom, mikor vki feltesz egy idóta kérdést, és gyermeki felháborodással fogadja azt, amikor vki vmi baromságot mond. Szted nagyszüleid is a Gyk-n rakták föl a kérdést, és csak utánna sikerült falniuk egymást?


Ez csak úgy jön, nem kell hozzá kéthetes tréning, és lexikonokba szedet útmutató.


Lényeg, h nyisd ki nagyobbra a szádat (de ne kapd be a fél arcát), dugd át a nyelvedet, és kezd el forgatni, mintha puncit nyalnál körbe (mintha tudnád milyen az..), közben az ajkaidat érzékien mozgasd, és a csaj el fog olvadni tőled (márha azokra buksz).

2011. jún. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondolom ,hogy csókolóztatok már a barátnőddel.Szerintem kezdésnek egy picit dugd át a nyelved,de ne úgy mint a papagájok ,hanem lassan,nyalogasd a nyelvét ,a többi már adja magát.:)
2011. jún. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!