Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kell nyelvesen csókolozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell nyelvesen csókolozni?

Figyelt kérdés

kérlek ne csak azt ird hogy ez nem lehet megtanúlni meg hogy majd rá érzel.

16 éves fiú vagyok és lessz 1 party pénteken és a párom akkor szeretne nyelvesen csókolozni velem.Kérlek hogy mindent irjatok le amit csak tudtok

NAGYON JÓ LENNE HA Jó válaszokat kapnék. Én is nagyon szeretnék csak nemtudom hogy kell vagyis csak kicsit.


2011. márc. 9. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Tessék, tanulj és okulj:


[link]

2011. márc. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
kösszii Zura vagy
2011. márc. 9. 12:11
 3/9 A kérdező kommentje:
ez azzért dúrva
2011. márc. 9. 12:13
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Sok sikert kívánok péntekre! El fogod kápráztatni a lányt.
2011. márc. 9. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nah kössz mostmár valamennyire vágom csak én nem fogom ennyire szét nyalni a csajt meg az ajkamat jobban oda érintem mint a végén
2011. márc. 9. 12:16
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg szeretik ez a lányok?
2011. márc. 9. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát én imádom, de a szeretkezésnél nincs jobb érzés a Földön, ezt tudnod kell.
2011. márc. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

en sem nyelveztem meg, ez nagyon jo erzzzes lehet :)


de viszont sztem en ezt nem tudnam megcsinalni :(


15/f

2011. márc. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 sancii válasza:
100%
Én már adtam egy csajnak nyelves csókot de ezt nem hiszem hogy le lehet írni mert hiszen ez ez ez nem is tudom lehet hogy azt mondtad hogy ne írjunk ilyeneket de szerintem ha ott leszel lassan közeletsz a csajhoz onnan már tudnod kell.
2011. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!