Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam a barátnőmet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátnőmet, pedig eszméletlenül szeretem, mindennél jobban. : ' ( mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja jöttem össze azzal a lánnyal megint,akivel 1.5 éve lett vége az akkori 1éves kapcsolatunknak. Most megint megpróbáltam vele,és minden TÖKÉLETESEN működik,hihetetlenül szeretem,soha nemvoltam még ennyire szerelmes. Van egy lány ismerősöm,aki gyönyörű 10ből 10 pontos,és ő is mély érzéseket táplál felém. És egyik nap megtörtént,aminek nemkellet volna,lefeküdtem vele. Nagyon nagyon megbántam,szinte soha nem éreztem még ennyire rosszul magamat. A kérdésem az lenne,hogy elmondjam neki,vagy ne..? ha elmondom 100% hogy szakitani fog,amit én nagyon nem akarok,mert nagyon nagyon szeretem.. 18/F
2011. júl. 1. 12:30
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
Ajajj..nem egyszerű helyzet..ha tudsz ezzel a bűntudattal élni.. :(
2011. júl. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
84%

ha őszintén szereted akkor elmondod.

Ha 1x megtetted, többször is megfogod, jogogsan szíkt veled ha szakít. Ha nem mondod el, az kb. hazugság. Tudnál hazudni annak akit szeretsz?

ha igen, nem is szereted igazán. Sőt biztos nem szereted igazán ha mással lefeküdtél. Tisztázd a helyzetet és várd az ítéletet. ez a helyes lépés.

2011. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim válasza:
75%
Hogy tudtál véletlenül lefeküdni a csajjal?? :OOO -.-"
2011. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
88%
Ha ennyire a szerelem bűvöletében élsz, hogy tudtad megcsalni?! Nem értem..... :(
2011. júl. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
82%

Annyira azért nem szeretted, hogy ne kefélj félre.

A szerelem szót pedig ne használd magaddal kapcsolatban, mert az valami más... :-/

2011. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy miért tettem mindezt..:( és utána jöttem rá hogy még 1000 x jobban szeretem,mint ahogy gondoltam. És nem akarom elvesziteni,és ez tanitott meg arra,hogy soha többet ne tegyek ilyet.:((
2011. júl. 1. 12:35
 7/43 anonim ***** válasza:
87%
akkor is őszinteség...
2011. júl. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

Hát akkor a teendő: soha többé ne tegyél ilyet. Ha a lánnyal -mármint aki a barátnőd- tényleg együtt akarsz lenni, akkor bűnbánó pofa felöltése után nagy levegővétel és bevallás.

De attól tartok, hogy a tanulságokat csak a következő kapcsolatodban tudod majd kamatoztatni...

2011. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
39%
Még sem lehet 10 pontos, ha meg tudtad csalni!!Minek mondanád el nekiMaga az élet sem szent és sérthetetlen. Nem az élettársad, nem a feleséged, na akkor én is azt mondanám álj!De így? Lépjél tovább, és szeresd a csajszit!!!
2011. júl. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
98%
12:37-es, nem a barátnőjére írta, hogy 10 pontos, hanem a másik leányzóra.
2011. júl. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!