Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Unom már nagyon, hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom már nagyon, hogy egyedül vagyok. Hol kéne ismerkednem? Kérlek ne olyanokat írjatok, hogy buli meg kocsma!

Figyelt kérdés

Most vagyok 18 éves, 1 hónap múlva 19.

Komoly kapcsolatom volt, 2 évig ám utána közös megegyezéssel szakítottunk.

Bő 1 éve vagyok szingli, de már unom az egyedüllétet.

Neten már minden ilyen honlapot végigjártam, nem sok sikerrel.

Így hát a valóéletben kell valamit kezdenem magammal.

De nem nagyon járok olyan helyekre ahol tényleg lehetne ismerkedni. Iskola kizárva, full fiú iskolába járok.


2011. jan. 2. 20:49
 1/4 Azeriel ***** válasza:
írj rám plz !!
2011. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ismerősök ismerősei, esetleg ha félév múlva elkerülsz egyetemre vagy másik suliba... vagy munkahely... vagy vki gykn is ismerkedik :D amúgy hozzám hasonló lányok is ilyen helyzetben van mint te : o őket találd meg! :D

soksikert

2011. jan. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Manapság a legegyszerűbb, szupermarketekben ismerkedni szerintem, és ott találni normálisat is...Cora, auchan, Tesco ilyenekre gondolok sok időt el lehet ott is tölteni sok ember van sok ötlettel szöveggel lehet odaállítani valakihez és elkezdeni társalogni.
2011. jan. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ez jó :D ki is próbálom :D
2011. jan. 2. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!