Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok így valakivel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok így valakivel?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 1 hónapja ismerjük egymást és randizgatunk. Én 19 vagyok, ő pedig 35 és nekem ez az első olyan kapcsolatom, amiről tudom, hogy komolyabb is lehetne vagy komolyabb is, mint az eddigiek. Bonyolítja a dolgokat, hogy ő már most szerelmes belém, de nekem ehhez több idő kell, nagyon kedvelem, de szerelmes még nem vagyok belé. Az egyik probléma az, hogy én 1.5 hónap múlva elkötözöm Pestről Debrecenbe és ott fogok egyetemre járni és nem hiszek a távkapcsolatokban. Másik probléma, hogy ezzel a sráccal nem közös a jövőképünk, és véleményem szerint lehetne belőle egy jó 1-2 éves kapcsolat, de több nem. Érdemes valakivel így együtt lenni, hogy nem tudok vele közös jövőt elképzelni? Harmadik probléma, hogy még soha nem feküdtem le senkivel és nem ellenzem a dolgot, csak én szerelemből szeretném az elsőt és nem elsietve. Ha ezt elmondanám neki, hogy szűz vagyok, 1.5 hónap múlva elköltözöm és nem hiszek a távkapcsolatokban, akkor ez nagyon felzaklatná és valószínűleg mindent fel akarna gyorsítani a kapcsolatban. Szerintetek mit tegyek? Elmondjam neki ezeket a dolgokat? Együtt maradnátok így valakivel?


Köszi a válaszokat


2011. júl. 1. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem, mivel félnék, hogy megkedvelem, és fájna az elválás. Szóval búcsú, mielőtt nagyobb pofára esés érne...

20L

2011. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem túl sok itt a rizikó. Már eleve az, hogy nem tudod elképzelni max 2 évnél hosszabb időre ezt a kapcsolatot. El is költözöl, távkapcsolat lenne belőle. A szüzességed szerintem nem gond. De a másik kettő probléma igen.

Szerintem maximum barátok maradjatok csak, bár ezt te tudod jobban mit szeretnél.

2011. júl. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
párkeresésnél a legfontosabb a közös jövőkép (meg pl az közös értékrend). szóval ha ez nem stimmel akkor nem fog működni. én a helyedben nem adnám oda neki magam ha tudnám h nem lesz olyan hosszú a dolog. el kellene neki mondanod ezeket h "1.5 hónap múlva elköltözöm és nem hiszek a távkapcsolatokban" amit itt írtál. meg amúgy is ezt a korkülönbséget nagyon soknak érzem. gondolj bele ő már impotens lesz mikor te nemi érésed csúcsán leszel zz
2011. júl. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

NEM!!!

Nem szereted, elsőre nem jön be így kár áltatnod.

Ezen kívől nagy a korkülönbség köztetek , ez később is gondokhoz vezetne, te még egyetem alatt is élni akarsz, míg ő már babakocsit tologatna.

Hagyd és keress korban, felfogásban és stílusban hozzád illőt kibe szerelmes leszel elsőre!!!

2011. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!