Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés
1 éve összejöttem egy fiúval. Mióta az eszemet tudom, ismerjük egymást, egy helyen is lakunk. Mindig is nagyon jó haverok voltunk, de összejöttünk..Nagyon belészerettem, de ő szerintem nem. Bár azt mondja. A lényeg az, hogy ez az 1 év úgy ment el, hogy 2 hónapot együtt voltunk 1-2őt nem.. és így tovább. :( Most nem vagyunk együtt. Én ugyan úgy szeretem, és küzdök érte hogy megint velemlegyen. Most ott tartunk, hogy csak "kavarunk egymással. Ezt ő kezdeményezte, és azzal indokolta hogy még komolytalan és így akarja hogy közelebb kerüljünk egymáshoz, és ne csak eddig tartson a kapcsolatunk ha megint összejövünk, mint előtte. 1 hónapot kért és azt mondta utána dönt. 1 hónapja ennek a dolognak már 2 hete volt, és tud is róla, de nem mondta hogy most mit akar és nem is merem megkérdezni, mert félek hogy elijesztem :( És félek attól is hogy nemet mond és még ez a találkozgatás sem lesz. Tudom hogy nem helyes, de halogatom :( Nagyon szeretem.. Az az érzésem hogy csak kihasznál. Mindig én írok neki, fontosabbak a haverjai, és én futok utána. Nagyon sokat szenvedek miatta,de ennyire még nem szerettem senkit :( Most mit csináljak? Tanácsolták már hogy ne foglalkozzak vele 1 darabog hogy ő fusson utánam :( De ő szerintem nem fog. Ismerem. Vagy akkor hagyjam is az egészet? Mit csináljak hogy megszeressen vagy érdekesebbnek találjon? Mit tegyek? Amúgy 18 évesek vagyunk
2011. júl. 1. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

" Mit csináljak hogy megszeressen vagy érdekesebbnek találjon?"


Szívből sajnálom, hogy ezt kell mondjam, de az égvilágon semmit nem tudsz csinálni.


Annyit tudok tanácsolni, hogy légy bátor. Kérdezd meg, hogy mi legyen, és viseld el, ha nemet mond. És utána lépj tovább.

Persze mondhat igent is :)


Kutya nehéz dolgok ezek, sajnálom.


23F

2011. júl. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A kérdésedben benne van a válasz... Te is tudod, ha te nem foglalkozol vele ő bizony nagy ívből le fog...


Mégis mire vársz CSODÁRA?! Majd, hogy hirtelen megváltozik, és te leszel a mindene?! HAHÓÓÓÓ térj már észhez!!!


Ott kéne hagyni a francba... Legyen már ennyi önbecsülésed. Egyébként jól érzed, csak kihasznál!

Ébreeesztőőőőőőőőő!


22/L

2011. júl. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!