Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálok rosszul? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Hogyan ismerkedjek 25 feletti pasikkal?

Figyelt kérdés
Sokak szerint csinos lány vagyok és van is jópár pasi, akinek tetszem. De mind 20-23 közötti és én pedig lassan 27 leszek, igaz, jóval fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Nem tudom, hogy hogyan érhetném el, hogy az "idősebb", tehát velem kb egyidős pasik (is) felfigyeljenek rám.
2011. máj. 30. 23:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%

És mi a baj a 20-23 éves pasikkal?Attól, hogy fiatalabbak nem jelenti azt, hogy éretlenebbek mint te, vagy te pusztán egy számadat szerint döntesz?Meg kell ismerni őket előbb.

21f

2011. máj. 30. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja, igen ezt elfelejtettem, oké, tudom, hogy a fiatalabbak között is vannak érett gondolkodásúak, de most nem ez a kérdés. És igen, engem zavarna ha 5 évvel idősebb lennék a pasimnál, kövezzetek meg érte :)
2011. máj. 31. 00:01
 3/22 tetro ***** válasza:
talán máshol kellene ismerkedned mint eddig :\
2011. máj. 31. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Oszinten szolva az nem nagy korkulonbseg 20 felett. Meg is mi a problemad a fentebb emlitett ferfiakkal? Ketlem, hogy barkit is a kora hatarozna meg, annak nokent meg csak oruljel, hogy fiatalabbnak latszol.
2011. máj. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 tetro ***** válasza:
ez egy hülyeség, hogy a kor nem határoz meg semmit. 21 évesen a seggem kilógott a gatyából. és az egzisztencia csak egy dolog, de amilyen éretlen voltam érzelmileg, meg minden egyéb téren... még most is járok-(gatok) egyetemre, de már nem igazán tudnék mit kezdeni a 18-20 éves lányokkal. na jó, azt leszámítva, de az meg már annyira nem túlértékelt. öregszem na :D
2011. máj. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező a 25 felettiekkel akar ismerkedni, mert neki azok jönnek be.

(nem kell itt nyavalyogni, hogy mi a baja a nála fiatalabbakkal)


És igen is van különbség, pláne manapság. 1-2 év is sokban eltérhet a gondolkodás terén.

2011. máj. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 tetro ***** válasza:
ebben mi az általánosítás? :D egyszerűen az ember nem ugyanott tart 16-20-26 évesen. vagy ha igen, akkor valahol elakadt. de honnan a búból lenne annyi tapasztalata egy másodéves egyetemistának, mint aki már xedik munkahelyen, kapcsolaton van túl... ne adj isten már a saját lábán áll.
2011. máj. 31. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Épp azt írtam, hogy találok, csak mind kb 5 évvel fiatalabb nálam.

Egyébként meg egyáltalán nem értem, hogy miért baj az, hogy én nem akarok nálamnál fiatalabbat. Más olyanokat köt ki, hogy neki csak a barna szeműek tetszenek, az teljesen rendben van persze.

2011. máj. 31. 01:01
 9/22 anonim ***** válasza:

00:53 vagyok

Ühüm, nem baj amúgy hogy neked ez a "kikötésed". De amúgy nem hiszem hogy az életkoron múlna akármi is. Illetve ilyen korban már nem. De te tudod, bazz ilyet még nem halottam, minimum 27, ha nem vagy annyi akkor felejtős.........hehe. Durva arc vagy.........

2011. máj. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
Elozonek! Nyugi, ez meg semmi. A mai "csajok", mint kattantak parkapcsolat teren. En 22 eves vagyok, es par eve mozgok az ejszakaban, es olyanokat hallottam te, hogy a hajam az egnek allt... a kerdezo meg egy light-os darab.
2011. máj. 31. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!