Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítség!? Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség!? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Van egy fiú nagyon tetszik nekem még élőbe nem taliztunk, ma megkérdezte h taliznék-e vele ,mert bejövök neki és összejönne velem, írtam h persze csak utána írtam h félek kicsit mert szerintem nem vagyok szép, erről beszéltünk 1-2 mondatot h szerinte ez hülyeség, utána ugyanugy dumcsiztunk aranyos volt, csak engem mégis zavar h kiábrándul azért mert önbizalom hiányos vagyok:( szerintetek?
2011. júl. 2. 00:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Talizz vele és majd kiderül..:) És ezt jegyezd meg: a szépség relatív! Mindenkinek más tetszik, lehet, hogy neki te épp ideálja vagy, attól, hogy te ezt nem tudod elképzelni.
2011. júl. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, ez megnyugtat aranyos vagy, csak félek h most egy hiszitsp*csának tart
2011. júl. 2. 01:06
 3/7 anonim ***** válasza:
(előző vagyok) Ha tényleg tetszel neki, akkor nem hiszem. Ha pedig így érzed, akkor tegyél ellene. Ha mondjuk bókol, akkor ne azt mondd, hogy "basszus dehogy, nem is vagyok csinos", mert ez elég önsajnáltatós duma (tapasztalatból mondom) hanem csak egyszerűen köszönd meg :)
2011. júl. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jajj nem ismerlek de máris imádalk (L)(L)(L)(L) most először mondtam neki am ezt =)=)=) de édes vagy na mostmár nyugodtan fogok aludni
2011. júl. 2. 01:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég gyerekesen fogalmazol... lehet nem vagy felnőtt, de annyira kicsi sem lehetsz ha randizol:P
2011. júl. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz azzal, hogy mit gondol, majd ha találkoztok, és nem tetszel neki, azt úgy is észreveszed. Tök fölösleges ezen görcsölni, lehet hogy nem a makulátlan arcod, hanem a kisugárzásod fogja megfogni. Viszont ezt ne mondogasd a jövőben egy pasinak, hogy nem tetszel magadnak, a fiúk nem szeretik ezt. Meg ez olyan mintha meg akarnád győzni, hogy "á úgy is csúnya vagyok, nincs is értelme találkoznunk"
2011. júl. 2. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, :) igen gyerekesen, mert még kicsi is vagyok, nem is akarok felnőni, és nem akarom komolyan venni ezt, mert ő az első fiú aki kívül/belül tetszik, és nagyoh hiányzik ha nem beszélünk, és nagyon kedvelem már most h nem is nagyon ismerjük egymást, és nagyon szomorú lennék ha nem jönnénk össze :(
2011. júl. 2. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!