Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondoltok erről az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok erről az egészről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lehet kicsit hosszú lesz, meg sok benne hiba, de köszönöm annak aki elolvassa és válaszol.


Lassan 3 hónapja, h volt barátnőm 16 hónap után, a semmiből szakított velem, h már nem érez úgy mint régen. Másnap visszajött h nem tudja miért csinálta ezt, neki nem kell más, meg hogy egyik barátja próbálja rábeszélni a másik fiúra, de neki csak én kellek hiszen mindennél jobban szeret, blablabla. Aztán kimondta, h végleg vége, majd 2 nappal később összejött egy másik sraccal. Már amikor azt mondta, h nem érez úgy, tudtam, h igazából a másik srác az ok. Persze ezt tagadta. Aztán egyre jobban elkezdett bunkon viselkedni. Nem beszéltünk azóta se. Az utcán ha meglát, egy senki vagyok, gúnyosan röhögcsél rajtam a bnoivel. Új msn-t csinált. Feszbukon elrejtette előlem, h kapcsolatban vannak (óvoda) aztán az új srác, aki nem is ismer, letiltott(óvoda2). Aztán egy hónap eltelte után feljött a régi msnjére, rámírt. Marha nehéz volt megállni, hogy ne irjak vissza, de sikerült. Aztán mivel nem írtam neki vissza - legalábbis gondolom h ezért - írt egy :-( fejet. Majd fenn volt még egy kicsit és kilépett. Aztán eltelt pár hét letiltott ő is feszbukon. Aztán a srác megvisszatiltott egy pár napra, majd újra le.(óvoda3) aztán multkor megint a régi msnjerol küldött nekem egy zenét, egy srac új klippjét, akit mindketten szeretünk. Én csak azt nem értem, ha letilt meg bunkoskodik velem, meg beallit rossznak, akkor minek írkál? Ezzel kapcsolatban érdekelne a véleményetek. Meg úgy erről az egészről.


Én 20, ő nemrég múlt 18, az új srác meg 19.


Köszi előre is.


2011. nov. 17. 13:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hadd a rákba...
2011. nov. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez a gyerekes viselkedés netovábbja. Én a helyedbe keresnék egy érettebb nőt!
2011. nov. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
smsben írd neki, hogy: "Nem kellesz már, nem kell a p*nád, maszturbálok vesszen a világ"
2011. nov. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hagyni akarom én a rakba. De csak kis időre tudom, pár napokra. Tudom h keresnem kellene, de épp attól tartok, h nem találok, meg h ugyanígy járok. Én csak azt remélem h az élet visszavág az ilyen embereknek. Csak ebben hiszek :-(
2011. nov. 17. 14:00
 5/18 A kérdező kommentje:

13:57


XD


Nem tudom mit lehetne ezzel elérni :-D. Sztem sok mit nem, mert neki már 3 hónapja nem az én.......... kell

2011. nov. 17. 14:02
 6/18 anonim ***** válasza:
Tedd össze a kezed hogy a sors megszabadított tőle, ez a viselkedés mindent elárul. Csak az új pasiját lehet sajnálni, de hát ő meg ugyanez csak pepitában!
2011. nov. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
De épp ezaz, hogy amikor velem volt, sose volt ilyen....ha most ez a kutya miatt lett ilyen, akkor gratulálni tudok neki. 3 éve ismerem, abból jártunk "masfelet," ez a srác bejött az életébe ápr-máj körül, aztán meg teljesen megváltozik miatta. (Y)
2011. nov. 17. 14:11
 8/18 anonim ***** válasza:

Még változik a személyisége, és ő maga sem tudja mi lenne a jó neki, jó példa erre hogy szakít, majd visszajön, majd megint szakít. De ha így döntött akkor el kell fogadni, ha neki csak ennyit jelentett a kapcsolatotok akkor tényleg nem érdemel meg.

Ne ezen rágódj, menj el bulizz a haverokkal, éld az életed, hidd el nála sokkal jobbat fog hozni a sors. Tapasztalatból mondom.

2011. nov. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
20 éves vagy! Hogy ne találnál, sosincs késő!
2011. nov. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Csak a te elmondásodból tudok kiindulni, így feltételezem, nem tettél semmit azért, hogy ők letiltsanak minden virtuális csatornát (bár számomra pl érdekes, hogy hogyan tud fb-on letiltani egy srác, aki nem is imserősöd, szóval gyanúsan van neked sarad ebben), ellenben ez nem is számít.


A helyedben én is letiltanám a csatornákat felé, bár a helyedben nem is fogadtam volna szó nélkül vissza másnap. A a szakítás nem egy vámmentes kétirányú kapu. Egyébként meg a fiatal csajok csodákra képesek, ha felelősséget kellene vállalniuk a tetteikért, azaz folyamatosan próbálja magát és a környezetét meggyőzni arról, hogy a kapcsolatotok tönkremenetele a te hibád, neki nem volt más választása, mint a szakítás. Közben persze nem tud elszakadni ezért néha próbálja felvenni a kapcsolatot. Igazából a tanulság egyértelmű: örömteli eseményként élheted meg, hogy megszabadultál ettől az idiótától, és ezért az önbecsülésed sem kell kárt szenvedjen, bár ezt mondani könnyű, így érezni kevésbé. Ha ügyes vagy, ez egy jó emberismereti lecke lesz a jövőre nézve.

2011. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!