Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha még nem volt párkapcsolatod...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még nem volt párkapcsolatod, mennyi / mi az amivel beérned?

Figyelt kérdés

23f vagyok még nem volt barátnőm

- próbálok tenni érte, hogy legyen de mindig elutasítanak

- komoly kapcsolatot szeretnék de van, hogy mar annak is örülnék ha csak lefeküdhetnék már egy csajjal ( még egy csók sem volt eddig sem annyi, hogy legalább kézen fogva sétáljak valakivel )

- van mikor annak is örülök ha csak egy szép lány mellet állhatok vagy ülhetek a buszon van , hogy ettől is boldog tudok lenni egy kis ideig ( főleg ha rövidújjúban vagyunk és összeér a karunk vagy ha a haja hozzáér az arcomhoz vagy hozzám szorul (mikor tömve van a busz, van mikor direkt szállok fel olyan ajtónál ahol látom , hogy egy szép lány s felszállni készül)


2011. júl. 2. 08:24
 1/9 anonim ***** válasza:

amit nagyon erőltetnek, az általában nem szokott menni. főleg ilyen téren. meg ez inkább ilyen "zaklatós" dolog, hogy így "mászol" a szép lányok után.


lehet csak nem a megfelelő lányoknál próbálkozol. olyan nincs, hogy benned semmi hiba nincsen, és senkinek nem kellesz, nézz magadba, hátha találsz vmit.

2011. júl. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon rosszul csinálsz. Meg ha nem nézel ki valami jól akkor ne a top 10-es csajok után rohangálj. Legyél bátrabb, határozottabb. Sok pasiból ez hiányzik a legjobban. Én ismerek olyan srácot, aki marha ronda, de jó kisugárzása van, és magabiztos, és mindig talál magának lányt.

Amúgy nekem is ha sokáig nincs kapcsolatom, egyre lejjebb adok az igényeimből. Volt olyan hogy én is úgy voltam vele, hogy még egy egyéjszakás kaland is jó lenne, csak legyen már valami. De most megint párkapcsolatra vágyok. Ha valakinek ilyen a beállítottsága, hogy társra vágyik, azt nem boldogítja egy éjszaka. Hidd el téged sem boldogítana sokáig. 21L

2011. júl. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
abbol mar nagyon elegem van h mindeki arra gondol h az a baj hogy top 10 es utan ronhangalok e egyetltalan nem igaz .... es nemszoktam zaklatni senkit olyan messzire azert mar nem megyek
2011. júl. 2. 10:53
 4/9 anonim válasza:
Nekem ugyanez (volt?)a problémám. Mostanában eljártam egyedül bulizni, rengeteg elutasítást(~30)kaptam, de találkoztam egy aranyos lánnyal. Tény, hogy nem tökéletes (van egy pici súlyfeleslege, olyan 7/10-es csaj), de nagyon megkívántam és le is feküdtem vele. Találkozgatunk, de biztos vagyok benne, hogy ez nem lesz egy hosszú életű kapcsolat, mert túlságosan különbözünk. Viszont azt képzeld el, hogy én is 23 éves éves vagyok és féléve még annyira szűz voltam, hogy nem is csókolóztam, most meg van egy lány, aki megtanította nekem a dolgok menetét. Amióta együtt vagyunk az önbizalmam sokszorosa a korábbi énemének, többé nem félek a nőktől. A lényeg tehát: tegyél az életedért, használj ki minden lehetőséget, ne válogass túl kritikusan és mindig úgy menj oda egy lányhoz, hogy közben azt gondolod magadban, hogy te vagy legjobb pasi a világon. Ezt az önbizalmat előbb-utóbb megérzi egy csaj. Az elutasításokat pedig ne vedd magadra, fogd fel úgy, hogy nem tudja a csaj mit hagy ki. Én azt mondom ne várj az igazira, mert később sajnálni fogod a fiatalságod. Az élet rövid, úgyhogy hajrá!
2011. júl. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha van lehetőséged egy hónapig nyomulni (kolléga vagy osztálytárs) akkor a operaház fantomjaként is vagy a szörnyként is könnyen felszedi a TOP3-as csajt is. Csak nyomulni kell és csak kicsit tudni csajozni.

Az önkorlátozás genetikus szelekciós szabály. Ne hidd el hogy más korlátoz! Ha kapsz egy nemet, az mi a f@szért veszed el utasításnak? És nem kihívásnak?

Nem gondolod, hogy a csaj következő pasija több nemet is kap egy igen előtt a csajtól? Ha nem akkor miért nem?

Talán mert tapasztalatlan vagy.

2011. júl. 6. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

felszedi*


felszedheted

2011. júl. 6. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hath nyomulhatok de azt erem el ezzel mindig hogy csak megutalnak :(
2011. júl. 6. 06:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Legyél magabiztos! Legalábbis színleg! És mond a magadét. Néha kérd ki a véleményét! Ne félj kritizálni! És néha-néha (ne sokszor) dicsérd is! Egy-másfél hónap és ő fog kezdeményezni.
2011. júl. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

És ->ritkán<- hallgasd meg!


Ha túl sokszor hallgatod meg, akkor nem egy hónap hanem három lesz.

2011. júl. 6. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!